Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

2. místo v České Lípě ročník 1999

2. místo v České Lípě ročník 1999 - obrázek

2. místo v České Lípě ročník 1999 - obrázek

Kluci vstoupili do turnaje v pátek vítězstvím nad hokejisty HC Dinamo Minsk 3 : 1.

Ve druhém pátečním utkání hradečáky potrápili domácí hokejisté HC Predators Česká Lípa, když naše kluky přepadla tradiční bolest - koncovka. Utkání skončilo 2 : 0 a turnaj byl rozehrán dobře.

V sobotu ráno čekali na kluky hokejisti HC Filin Nižnevatorsk. Utkání se hrálo od začátku velice tvrdě. Hned po prvním střídání po tvrdém naražení na hrazení za hranicí pravidel hradečtí přišli o Denise Martince a zbytek turnaje dohrávali na 5 obránců. Mladí hokejisté z Ruska si pletli hru mezi mantinely s hrou mezi provazy. Z důvodu nezvládnutí utkání rozhodčíma a obavy z dalšího zranění odvolali hradečtí trenéři své svěřence ve 34.minutě za stavu 0 : 2 do kabin. Utkání bylo ukončeno, hlavní pořadatel stížnost hradečáků uznal a zápas nekontumoval, což bylo důležité pro případné postupování na skóre.

Odpoledne se kluci poprali o postup do semifinále. Neponechali nic náhodě a hokejisty HC Uherské Hradiště přehráli vysoko 4 : 0.

V neděli ráno začal boj o medaili. Hradečtí narazili na mladé hokejisty HC Gomel z Běloruska. Kluci ukázali, že jsou dobrý tým a Bělorusy porazili 5 : 2. 

Ve finále se hradečtí podruhé utkali s mladými hokejisty z Ruska. Tentokrát se hrálo slušně a po dobrém výkonu kluci podlehli hokejistům HC Filin Nižnevatorsk 0 : 5, když jsme naše šance neproměnili a soupeři tam takzvaně spadlo vše.

Výsledky:

1. HC Filin Nižnevatorsk (Rusko)

2. HC VCES Hradec Králové

3. HC Gomel (Bělorusko) 

4. HC Vlci Jablonec n. Nisou

Hradec Králové:

Kouba, Vomáčka - Divíšek, Martinec, Jonáš, Vlach, Kadleček, Šalda - Matouš, Dvořák, Hůla, Kellner, Hanousek, Holub, Chvojka, Sajdl, Bastl.

Velký dík, nejen za turnaj, ale hlavně za celou sezónu trpělivé práce, patří trenérům Martinu Stehnovi a Bohumilu Jičínskému.  

31.03.2010 09:04:49
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one