Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Christmas cup 2009 ročníku 1997-1998 on line

Christmas cup 2009 ročníku 1997-1998 on line - obrázek

Christmas cup 2009 ročníku 1997-1998 on line - obrázek

Na této stránce Vám budeme přinášet aktuální výsledky z turnaje v Mostě. Kluci pokřtí nové dresy a tak doufáme, že jim přinesou štěstí.  MaFan

HC Litoměřice - HC VCES Hradec 8 : 1 (3 : 1,4 : 0,1 : 0)   Tak to byl opravdu zápas. Už jsem toho v hokeji zažil hodně, ale toto ještě ne. Že jsme jeli na turnaj s tím, že budeme hrát proti starším těžké zápasy s tím jsme počítali, ale že za stavu 7:1 pro soupeře dojde k brutálním útokům na naše hráče a rozhodčí řekne, že simulují to bylo opravdu hodně. Soupeř, který nastoupil se sedmou třídou, nehrál hokej, ale mlácenou. Nepočítám rozražené rty, ale dva kluci skončili v nemocnici. Naštěstí se nakonec ukázalo, že to jsou jen pohmožděniny. Při třetím zákroku golmana na našeho útočníka, kdy ho vzal brankařskou hokejkou zezadu do zátylku a rozhodčí, který stál dva metry od zákroku se jen pousmál jsme po dohodě zápas 5 minut před koncem ukočili. Vznesli jsme protest a jasně rozhodčím a pořadateli řekli, že pokud se bude takto pískat z turnaje odjíždíme.

 Výběr Vysočina - HC Hradec Králové 9:1 (6:0, 2:1, 1:0 )    Vynikající soupeř výběr hráčů ze Žďáru, Jihlavy, Havl. Brodu ... . Bohužel zápas s Litoměřicemi nás poznamenal. Kluci vůbec nehráli, nešli do soubojů, prostě se báli. Vypadalo to jako byb byl na ledě soupeř sám. Nakonec jsme se všichni shodli, že dnešní den nám tedy absolutně nic nedal.

Dovednostní soutěže:

rychlost: Štěpán Toula  (HTA)

slalom: Roman Dymáček (SHK Hodonín)

střelba na přesnost: Stanislav Huňáček (Výběr Vysočina)

nájezdy hráč : Patrik Hidvégy (VCES Hradec Králové) - alespoň malá náplast za dnešním dnem je velký úspěch Páti v nájezdech. Neproměnil jen jeden nájezd. A to je super. K němu se přiřadil i Robin Netušil za druhé místo střelbou na přesnost a Martin Chour, který v nájezdech pustil jen jeden gól.

nájezdy brankář: Patrik Sasínek (SHK Hodonín) a Martin Lysý (HC Stadion Teplice)

 

HTA- HC Hradec Králové 7:3 ( 5:1, 1:1, 1:1)    Tak druhý den se kluci oklepali a předvedli vynikající zápasy. S HTA jsme hráli víc jak vyrovnaný zápas, bohužel hned na začátku jsme inkasovali ze tří střel tři góly. Kluci, ale zabrali a hráli velmi dobře. A i přes výsledek 7:3 pro soupeře jsme je v kabině pochválili. Tak to už byl zase ten tým, který známe.

skupina o 5.-8.místo - HC Most  - HC Hradec Králové 0:9 ( 0:2, 0:6, 0:1)  A opět na soupeř ze sedmé třídy. Většinou až o dvě hlavy větší. Tak to byl koncert. Kluci dělali všechno co měli, hráli opravdu famózně. Bruslili, bylo jich na ledě plno a soupeř i když kousal neměl šanci. Na konci zápasu klukům za výkon přišli poblahopřát i kluci z jiných oddílů. Přecejenom jsme ukázali, že v Hradci Králové hokej umíme. Fak mi to udělalo radost a uvědomil jsem si, že ta práce s klukama není marná. Dnes se nám usínalo daleko lépe.

 5 - 8. místo : HC Hradec Králové - HC Teplice 3:2 ( 2:1, 0:1, 1:0)   Z turnajem jsme se rozloučili brzkým ranním zápasem s Teplicemi. Těžký zápas. Bylo trochu již vidět únava a ranní čas vstávání. Nicméně rozloučili jsme se vítězstvím.

Zhodnocení a komentář připojí hlavní trenér Kostka.          MaFan

18.12.2009 21:04:10
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one