Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

HOCKEY PERFORMANCE CENTER CHOMUTOV

 Toto se mi zdá velmi dobré a je vidět, že některé hokejové kluby jdou správným směrem a rád to uznám i když je to jeden z našich prvoligových soupeřů.

převzato z webu: www.klhchomutov.cz                                    mafan

Příprava na hokejovém bruslařském trenažéru


Příprava na hokejovém bruslařském trenažéru je specifická a v Evropě unikátní část tréninkového systému, ve které se zaměřujeme na biomechanické ukazatele při bruslení. Získáváme data o technice bruslařského skluzu a odrazu, postavení jednotlivých částí těla a funkčnost tzv. kinetického řetězce. Všechno se realizuje pomocí skatemillu (bruslařský trenažér) a dvou videokamer, které hráče snímají. Tak získáváme dokonalý obraz o technice bruslení.

 

 

Příprava na hokejovém bruslařském trenažéru


Dvě kamery umístěné na přední a boční straně snímají hráče tak, aby získal dokonalý přehled o technice svého bruslení. Následná analýza těchto záběrů pomocí špičkové výpočetní techniky a speciálního softwaru odhaluje bruslařské nedostatky, špatné návyky nebo třeba i výrazně přetěžované části hráčova těla. Díky tomu mohou trenéři sestavit individuální tréninkový program a postupně odstraňovat zjištěné nedostatky. Každý z hráčů obdrží videodokumentaci svého bruslení se záběry nejen při zahájení tréninku v Hockey Performance Centre Chomutov, ale také po skončení tréninkového procesu. Hráč tak získá přesný obrázek o svém zlepšení.

26.06.2009 10:54:10
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one