Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Hodnocení 3. a 4. kola ŽL 5. a 6. tříd

Hodnocení 3. a 4. kola ŽL 5. a 6. tříd - obrázek

zápas s Libercem

5.tř. zápas nám vyšel celkem dobře v útočné fázi, ale máme pořád problémy v obranné činnosti. Zbytečné chyby nás pak stojí nervy a výsledek není až takový.

6.tř. toto utkání jsme kvalitou jasně převyšovali soupeře a od začátku zápasu jsme měli zápas pevně v našich rukou. Střelecky se dařilo více hráčům, což je dobře. Prosadili se všechny řady a mohli jsme dát šanci i hráčům čtvrté řady, kteří čekali na svou šanci.

zápas s MB

5.tř utkání jsme nazačali úplně dobře, ale postupně jsme soupeře dostali pod velký tlak, který se nám podařilo vyjádřit i gólově. Za stavu 5-2 nám chyběl ještě jeden gól aby soupeř odpadl. Bohužel to bylo naopak a soupeři se podařilo snížit na konci 2.třetiny na 5-3, což ho nakoplo. Třetí třetina se nám moc nepovedla. Kladli jsme důraz aby jsme byli dále aktivní v napadání a soupeř tak neměl čas na svoji hru, ale bohužel hned po oddechovém času, kdy jsme si to zdůrazňovali jsme inkasovali. Bod z venku není špatný, ale vzhledem k vývoji jsme měli uhrát dva. Celkově to ale bylo velice svižné a bojovné utkání, které mělo svoji kvalitu, což je hlavní.

6.tř tento zápas byl velice vyrovnaný už od začátku. Zde jsme měli několik šancí na odskočení ve skóre, ale bohužel chybělo trochu štěstí. To se ale někdy stává. Zápas byl velice svižný a kvalitní. Na některých hráčích byl ovšem vidět problém s rychlostí myšlení a reagování na vzniklé situace, což přímo souvisí s bruslením a obratností. Zde se musíme zlepšit. Hlavně obránci.                 hlavní trenér Kostka