Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Hodnocení Christmas Cupu 2009 hlavním trenérem Kostkou

Hodnocení Christmas Cupu 2009 hlavním trenérem Kostkou - obrázek

Hodnocení Christmas Cupu 2009 hlavním trenérem Kostkou - obrázek

Turnaj v Mostě měl letos poněkud zvláštní směsici chutí. Nastupovali jsme poprvé v nových dresech, které se povedly a klukům moc slušely. Podle některých hlasů jsme získali na image 1.místo, což je milé. Po sportovní stránce to bylo proměnlivé. Nejprve nás doslova seřezali sedmáci z Litoměřic. Nutno dodat, že k tomu vůbec nemuselo dojít nebýt dvou pánů inženýrů v pruhovaných dresech, kteří si asi spletli hokej s wrestlingem a dle jejich slov jsme simulanti a ubrečenci. To našim klukům dost srazilo sebevědomí. Projevilo se to jakousi odevzdaností a malou bojovností v dalším zápase s výběrem Vysočiny. V dalším zápase s výběrem HTA jsme už otřepali a hráli o poznání lépe. Nebýt laciných golů v počátku zápasu, mohli jsme uhrát i lepší výsledek než 3:7. Hokej to byl pěkný a i dle soupeře jsme měli po většinu utkání více ze hry. Druhý den ráno jsme urostlý tým domácího Mostu doslova smetli 9:0 a navíc po velmi pěkném kolektivním výkonu. Na závěr turnaje jsme odehráli utkání s Teplicemi, které se nám podařilo porazit v poměru 3:2. Již byla patrná únava, ale i tak to bylo z naší strany solidní. Celkově na nás zbylo 6. místo.

V individuálních soutěžích se blýskl Patrik Hidvéghy, který 3x ze 4 pokusů vykoupal brankáře a po zásluze vyhrál soutěž v nájezdech. Špatně si nevedl ani Martin Chour, který dostal v nájezdech jediný gól.

Závěrem chci jen dodat, že nás turnaj trochu zklamal co do organizace. Nechci zde zbytečně rozmazávat co a jak se nám nelíbilo, ale jen řeknu, že se z tohoto jindy velmi pěkného turnaje stala pro organizátory jakási rutina. Shodli jsme se v tom, že příští rok již budeme hledat jiný Vánoční turnaj.
23.12.2009 07:20:07
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one