Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Hodnocení hlavním trenérem

5. tř. Kolín - Utkání jsme odehráli velice dobře. Dá se říct, že to zatím bylo naše nejlepší utkání, co se týče předvedené hry. Máme trochu problém udržet si vedení, takže nám kolín otočil průběh, ale zabojovali jsme ve třetí třetíně a po velkém tlaku jsme zaslouženě vyrovnali a potom rozhodli o našem vítězství. Takové nasazení a touha po vítězství se nám opravdu líbí.

Benátky - to co nás zdobilo v utkání s Kolínem jsme nechali asi doma a předvedli jsme naopak nejhorší výkon sezony. Všechno bylo špatně. Vůbec jsme nebruslili, nedrželi si svá místa. O nahrávce a technice hole nemůžeme vůbec mluvit. Vše začíná již přípravou na zápas. Páteční trénink již naznačil jak to bude vypadat a taky že ano. Mizerná koncentrace, předzápasová porada musela být zkrácena, protože se někteří hráči přes neustálé upozornování nebyli schopni včas ustrojit. Rozbruslení vypadalo jako zpomalený film. Bohužel musím říct, že mě zklamali především hráči, kteří by měli být tahouny týmu. Jediní hráči, kteří odvedli to, co jsem od nich očekával byli hráči 4.třídy. Neříkám, že zářili, ale prostě hráli to na co mají a to se o zbytku týmu prostě nedá tvrdit. Soupeř nebyl vůbec špatný a po zásluze zvítězil.

6.třída - Kolín - tento zápas jsme mohli vidět oboustranně velmi vysokou kvalitu hry. Oba týmy ukázali, že jsou na tom dobře po stránce kondiční a technické. Bohužel rozhodčí zápas nezvládli a připustili příliš tvrdou hru, což vedlo ke zbytečným emocím.

Benátky - první třetina byla katastrofální. Malé nasazení, nedůraz a koncentrace. O přestávce bylo v kabině trochu rušno a provedli jsme drobné změny v sestavě. Výkon mužstva pak šel výrazně nahoru a ve zbytku zápasu jsme pak předváděli velice pěkný hokej korunovaný zaslouženými góly.    
hlavní trenér Kostka
11.10.2009 19:02:04
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one