Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Inspekce z KHL si proklepla Hradec Králové. Odjela spokojená

Inspekce z KHL si proklepla Hradec Králové. Odjela spokojená - obrázek

Inspekce z KHL si proklepla Hradec Králové. Odjela spokojená - obrázek

Zástupci vedení Kontinentální ligy ve středu a ve čtvrtek navštívili Hradec Králové, který usiluje o účast v soutěži, a zkontrolovali připravenost města a tamní arény na vstup do ligy. Přestože tříčlenný tým předloží svoji zprávu nejprve výkonnému výboru KHL, jenž bude rozhodovat o udělení licence, žádné závažné připomínky ruští funkcionáři neměli.
18. 3. 2010 10:59 HRADEC KRÁLOVÉ

"V tuto chvíli nevidím žádnou zásadní překážku, proč by se nemohla KHL hrát v Areně v Hradci Králové. Vedení klubu dělá vše pro splnění všech nutných předepsaných regulí," uvedl viceprezident výkonného výboru KHL Vladimir Šalajev v tiskové zprávě týmu HC Lev. Ocenil i podporu města, které s nově vzniklým východočeským klubem na projektu spolupracuje.

Lev Hradec Králové, který se 9. března stal oficiálně členem Českého svazu ledního hokeje, usiluje o vstup do KHL již pro příští sezonu. "Manažeři se nevyjádřili hned na místě, jestli se v Hradci Králové KHL hrát bude, nebo nebude. Své poznatky vyhodnotí s odstupem času," řekl ředitel klubové komunikace Zdeněk Šesták.

Prohlídka stadionu, návštěva města i osobní setkání s vedením klubu je součástí podmínek pro udělení licence. O tom, zda Hradec Králové dostane vstupenku do KHL, by mělo být jasno v nejbližší době. Uzávěrka přihlášek klubů do KHL je 1. dubna. "Přáli bychom si, aby lidé v Hradci a vlastně všichni Češi měli možnost vidět velký hokej a slavné hráče na území České republiky. Uděláme pro to maximum," dodal Šesták.

18.03.2010 14:47:15
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one