Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Jdeme správným směrem.

Pro letošní přípravné období jsme zařadili novinku ve formě přístroje na senzomotorický trénink. Jedná se o moderní metodu rozvoje a testování úrovně a vyspělosti centrální nervové soustavy ve spojení s pohybovým aparátem. Přístroj snímá pohyby hráče a přenáší je na obrazovku ve formě malého bodu, který se hráč snaží svým pohybem umístit do většího barevného terče, který se pohybuje na obrazovce. Úspěšnost se převádí na body, které program vyhodnocuje a ukazuje tak stupeň hráčových dovedností. Test má několik úrovní. Tuto novinku absolvuje každý hráč 5. a 6. třídy. Je to zase další pomocný ukazatel hráčových kvalit. Není totiž všechno ve fyzické zdatnosti. Na ledě je vedle fyzičky rozhodující především technika pohybů a citlivost CNS, což nám hodnotí tento test. Výhodou je mobilita přístroje a také možnost testovat hráče v průběhu celého ročního cyklu.

Vladimír Kostka 

Balanční deska MFT Challenge je nejnovější produkt MFT, který využívá všech dosavadních zkušeností z vývoje MFT . Slouží k tréninku a vyhodnocení tréninků.
Nestabilní MFT podložka která je vybavená senzorem pro snímání polohy disku je propojena s originálním programem, který si cvičence dovede otestovat , vybrat příslušnou úroveň obtížnosti cvičení a následně jej vést kompletním tréninkem. Tento elektronický trenér tak zajistí komplexnost a efektivitu tréninku. Program nabízí i možnost cvičení na principu počítačových her, kdy po výběru z nabídky charakteru cvičení (HRY) postupujete úrovněmi obtížnosti cvičení.
MFT challenge systém nabízí zajímavou i zábavnou formu velmi efektivního cvičení, které podporuje STABILITU, SYMETRII těla, rozvíjí SENZOMOTORICKÉ SCHOPNOSTI, posiluje páteřní meziobratlové a bederní svalstvo a zvyšuje odolnost kloubů dolních končetin proti zranění.

Senzomotorické cvičení s testy

Senzomotorické cvičení s testy

Fuska
Senzomotorické cvičení s testy

Senzomotorické cvičení s testy

Lukáš
19.05.2009 07:33:56
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one