Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

K Christmas cupu 2008

Tento turnaj byl pro nás velmi poučný. Hlavním cílem bylo získat zpětnou vazbu co se týče kvality našich hráčů v porovnání s jinými týmy z celé republiky. V tomto ohledu byl cíl více než splněn. Turnaj byl ovlivněn tím, že byl organizován na ročníky a nikoliv na třídy, což využili některé týmy k tomu, že přivezli většinu hráčů hrajících za 5. a dokonce i 6.třídu. To se pak v zápasech projevilo především v rozdílnosti rychlosti myšlení hráčů.

Po uvodních nepovedených zápasech si hráči uvědomili, že musí mnohem více bojovat a to se pak také odrazilo na výsledcích. 3 výhry, jedna remíza a jen jedna prohra není až tak špatný výsledek. Nejpovedenější utkání jsme odehráli proti angličanům, zde je třeba pochválit celý tým za bojovnost, nasazení a také disciplínu.

Do týmu velmi dobře zapadl Ríša Švec, který bude jistě přínosem a zvýší nám přirozenou konkurenci v týmu.

Turnaj nám pomohl ukázat, jakým směrem se má ubírat další tréninková příprava. Musíme ještě daleko více trénovat individuální dovednosti hráčů. Z mého pohledu hlavně práci s kotoučem a obratnostní bruslení. Dále také důrazněji budeme vyžadovat tréninkovou morálku - zavádíme pravidlo tří napomenutí (třetí napomenutí bude znamenat odchod z ledu do šatny).

trenér Kostka

21.12.2008 11:53:03
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one