Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Kluci vezou z turnaje v Německém Mannheimu stříbrné medajle !!!

Kluci vezou z turnaje v Německém Mannheimu stříbrné medajle !!! - obrázek

Hráči 4. třídy  Hroudný, Fanderlik, Jonáš, Dvořák, Kouba, Václavec, Netušil, Valach a Kellner se nemalou měrou podíleli na vynikajícím výsledku a přivezli spolu s hráči 5. třídy stříbrné medajle ze silně obsazeného turnaje v Německu.

HC VCES HK – MERC rot  7:0, nájezdy 2:1

Turnaj jsme zahájili zápasem s klubem MERC rot, který jsme porazili 7:0 a na nájezdy 2:1. Celkem jednoznačné vítězství. Na výhře se podíleli všechny pětky. Velmi dobrý vstup do zápasu.

Sestava:     branka: Weiss, Kouba

obrana: Fanderlik-Hroudný, Maršík-Kuběna, Hejna-Jonáš

útok: Vitoušek-Pavlík-Hidveghy, Valach-Václavec-Dvořák, Netušil-Kellner-Šebek, Mareš

Góly a asistence: Hejna /0+1/, Jonáš /1+0/, Pavlík /2+0/, Hidveghy /0+1/, Václavec /1+0/, Dvořák /0+1/, Netušil /1+1/, Kellner /1+1/, Šebek /1+0/

Vyloučení: 4:5      Využití: 2:0

Nájezdy: Pavlík /0/, Dvořák /1/,Netušil /0/,  Fanderlik /1/

HC VCES HK – Iserlohn Y. Roosters 5:3, nájezdy 2:0

Velmi silný soupeř, který výborně bruslil. Rozhodl náš rychlý nástup do zápasu a vítězství 2:0 v první třetině. Ve druhé třetině soupeř vyrovnal hru. Velmi dobrý zápas s vítězným koncem.

Góly a asistence: Vitoušek /0+2/, Pavlík /4+0/, Hidveghy /0+2/, Netušil /0+1/, Šebek /1+0/

Vyloučení: 2:0      Využití: 1:0

Nájezdy: Hidveghy /1/, Václavec /1/

HC Berlín – HC VCES HK 1:7, nájezdy 0:2

Celkem jednoznačný zápas, soupeře jsme přehráli v první i v druhé třetině. Bodovali všechny pětky. Gól jsme dostali jen z trestného nájezdu.

Góly a asistence: Hejna /2+0/ Vitoušek /1+0/, Pavlík /2+0/, Hidveghy /1+1/, Dvořák /1+0/, Václavec /0+1/, Netušil /0+2/, Mareš /0+2/

Vyloučení: 0:1      Využití: 0:0

Nájezdy: Šebek /1/, Kellner /1/

HC VCES HK – MERC Blau Mannheim 5:0, semifinále

Protože jsme vyhráli naši skupinu celkem jednoznačně vyšel na nás do semifinále druhý v pořadi ze skupiny A a to místní tým Merc Blau Mannheim. Zápas velmi vyrovnaný. Po první třetině se soupeř za stavu 3:0 již nezmohl výsledek zvrátit.

Góly a asistence: Fanderlik /0+1/, Hroudný /0+1/, Vitoušek /1+0/, Pavlík /1+1/, Hidveghy /1+1/, Dvořák /0+1/, Václavec /1+0/, Netušil /0+1/, Kellner /1+0/

Vyloučení: 2:2      Využití: 1:0

HC VCES HK – Kölner EC 5:0, finále

A jsme ve finále. Nezískat zlato je pro nás neúspěch. Zatím jsme jednoznačně v turnaji favorit, máme podporu i místních fanoušků. Němci uznale chválí naše kluky, zvláště Radka Pavlíka, který zde nemá konkurenci. Málokdy si stěžuji, ale finále měla prapodivný průběh. Musím na začátek uznat že tým Kölneru hrál velmi dobře a jejich kluci parádně bruslili. Po celý turnaj rozhodčí pískali slušně, ale co předvedli ve finále nemělo obdoby. Celkem jsme měli 8 vyloučených a hned v začátku utkání nás poslali do třech a inkasovali jsme gól od modré. Celou první třetinu jsme urputně bojovali, okopávání, sekání, narážení ze strany soupeře byli rozhodčími ignorovány a nás vylučovali i za drobné ťuknutí do soupeře. Dost fňukání. Bohužel se nám nepodařilo z třech tutovek neproměnit a do šatny jsme šli za stavu 0:1. V druhé části se již začala projevovat únava s nervy a místo abychom vyrovnali, inkasovali jsme. Do konce zápasu jsme ještě dostali dva góly a bylo po finále. Nicméně chci kluky pochválit za celý turnaj a za odvedenou práci v tak prestižním turnaji. Po odstupu musím uznat, že stříbro je vynikající úspěch.