Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Komisaři Kontinentální hokejové ligy jsou v Hradci!

Komisaři Kontinentální hokejové ligy jsou v Hradci! - obrázek

Komisaři Kontinentální hokejové ligy jsou v Hradci! - obrázek

Hradec Králové – Dlouho očekávaná delegace komisařů Kontinentální hokejové ligy dorazila do Hradce! Ve středu prošli hokejovou arénu a prohlédli si i letiště.

Jsou tady, ale ještě jsem se s nimi nesetkal. Budou tady i zítra, ale nic bližšího zatím nevím. Máme jít na večeři,“ potvrdil na náš telefonický dotaz královéhradecký primátor Otakar Divíšek.

„Byli na stadionu a ...

zajímalo je úplně všechno, především technický stav. Prošli si hlavní a tréninkovou halu i zázemí. Měli milion poznatků i milion připomínek,“ řekl Deníku člověk obeznámený s provozem stadionu, který si však nepřál být jmenován. Ve čtvrtek se chtějí přijít podívat i na hokej.

Ruští komisaři navštívili také hradecké letiště. „Zajímali se o to, zda by tady mohla přistávat letadla s hráči i fanoušky, dopravní stroje s výstrojí. Ptali se také, jak je to s odbavením, cizineckou policií a podobně. Zdálo se mi, že odjížděli spokojeni,“ prohlásil ředitel hradeckého letiště Roman Zindulka.

Návštěva bossů prestižní soutěže je pro uvažovaný vstup nového hradeckého klubu do Kontinentální hokejové ligy klíčová. Na zprávě z cesty do Čech do značné míry závisí udělení licence hradeckému klubu. Verdikt by měl padnout nejpozději začátkem dubna.

18.03.2010 10:25:05
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one