Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Po veliké bitvě pětka i šestka získala po dvóu bodech.

Po veliké bitvě pětka získala dva body. - obrázek

Velice atraktivní hokej se hrál od 11 hod. na ZS v Hradci Králové. Naším soupeřem byl loňský vícemistr SC Kolín. Po první velmi dobře odehrané třetině jsme vedli 3:1. Soupeř nám však nic nedaroval a po vyhrané druhé třetině 0:3 vedení strhnul na svoji stranu. Rozhodla třetí třetina, kdy jsme nejdříve vyrovnali a pak hradečáci vstřelili i vítěznou branku, která potvrdila první dva body pro Hradec Králové. Šestá třída sice prohrávala 0:1, ale do konce druhé třetiny otočila skóre na 3:2 a ve třetí třetině rozhodla zápas ve svůj prospěch na 7:4.V Kolíně 7. třída získala též 2 body za vítězství 5:0 a 8. třída vyhrála 5:3. V pátém kole Hradec získal plný počet bodů 8.   MaFan