Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Pohár města Česká Lípa 1999-2000

Pohár města Česká Lípa - obrázek

Pohár města Česká Lípa - obrázek

26.-28.3.2010

- propozice turnaje

Turnaje se účastní celkem 10 družstev:

1.A HC Filin Nižnevatorsk Rusko 1.B HC Poruba Ostrava ČR

2.A HC Dinamo Minsk Bělorusko 2.B HC Metalurg Lijepaja Lotyšsko

3.A HC Hradec Králové ČR 3.B HC Gomel Bělorusko

4.A HC Uherské Hradiště ČR 4.B HC Kralupy n. Vltavou ČR

5.A HC Predators Česká Lípa ČR 5.B HC Vlci Jablonec n.Nisou ČR

 

Místo konání :

 

Zimní stadion, Barvířská 2690, 470 01 Česká Lípa.

WWW.sportcl.net - Česká Lípa, http://radekmalar.rajce.idnes.cz/Sportareal/

Zdravotní služba :

Zajistí pořadatel.

Dresy :

Každé mužstvo dvě sady dresů, tmavá – světlá (dle rozpisu – domácí světlé, hosté tmavé).

Kvalifikace :

Dvě skupiny po 5 družstvech.Ve skupině systémem každý s každým.

Umístění se určí podle dosaženého počtu bodů ( v-3,r-2,p-0) , v případě rovnosti rozhoduje

vzájemné utkání, dále brankový poměr, v případě rovnosti brankového poměru rozhoduje počet

vstřelených branek, los.

Hlavní část ( vyřazovací část) :

Všechny družstva začínají bez bodů, následujícím systémem:

První 2 družstva ze skupin hrají systémem 1A – 2B, 2A – 1B o 1. – 4. místo, přičemž vítězové o

1. – 2. místo a poražení o 3. – 4. místo.

3.-- 4. družstva hrají systémem3A – 4B, 3B – 4A o 5. – 8 . místo, přičemž vítězové o 5. – 6. místo

a poražení o 7. – 8. místo. 5A – 5B o 9.- 10. místo.

V každém utkání musí být vítěz, při nerozhodném stavu následují nájezdy.3x na každé

straně.Začínají dle rozpisu domácí.Pokud se nerozhodne ani při těchto nájezdech, jede z každého

mužstva 1 hráč v obráceném pořadí do rozhodnutí.

Hrací doba :

2 x 20 min. čistého času. Vyloučení: 2 minutová se zkracují na 1 min.,vyloučení do konce zápasu

znamená stop na následující utkání, ostatní tresty dle pravidel LH.

Návrh na protest – do ½ hod. po utkání s poplatkem 500,- Kč.

Startovné je 5.000,- Kč, které je splatné při registraci družstva u mandátní komise . K registraci je

nutno se dostavit nejpozději 1 hodinu před prvním zápasem družstva. Při registraci je nutno

předložit: soupisku družstva s RČ a registračními průkazy hráčů.

Ředitel turnaje : Kabanov Sergej (kontakt : + 420739228916 ), hcpredatorscl@email.cz

Předseda mandátní komise : Richter František ( + 420602430241 ), hcpredatorscl@email.cz

Hlavní rozhodčí : Mizera Ladislav ( + 420603744918 )

Časový rozpis – Pátek 26.3.2010

Úprava ledu před utkáním.

Časový rozpis –Sobota 27.3.2010

Úprava ledu před utkáním.

poř. č. Čas 2x20min. Týmy 1. 08:00 9:00 1A – 5A HC Filin Nižnevatorsk Rusko

HC Predators Česká Lípa ČR

 

 

2. 09:15 10:15 1B – 5B HC Poruba Ostrava ČR

HC Vlci Jablonec n.Nisou ČR

 

3. 10:30 11:30 2A – 3A HC Dinamo Minsk Bělorusko

HC Hradec Králové ČR

 

4. 11:45 12:45 2B – 3B HC Metalurg Lijepaja Lotyšsko

HC Gomel Bělorusko

 

5. 13:00 14:00 1A – 4A HC Filin Nižnevatorsk Rusko

HC Uherské Hradiště ČR

 

6. 14:15 15:15 1B – 4B HC Poruba Ostrava ČR

HC Kralupy n. Vltavou ČR

 

7. 15:30 16:30 3A – 5A HC Hradec Králové ČR

HC Predators Česká Lípa ČR

 

8. 16:45 17:45 3B – 5B HC Gomel Bělorusko

HC Vlci Jablonec n.Nisou ČR

 

9. 18:00 19:00 4A - 2A HC Uherské Hradiště ČR

HC Dinamo Minsk Bělorusko

 

10. 19:15 20:15 4B - 2B HC Kralupy n. Vltavou ČR

HC Metalurg Lijepaja Lotyšsko

 

poř. č. Čas 2x20min. Týmy 11. 08:00 9:00 3B – 1B HC Gomel Bělorusko

HC Poruba Ostrava ČR

 

 

12. 09:15 10:15 3A – 1A HC Hradec Králové ČR

HC Filin Nižnevatorsk Rusko

 

13. 10:30 11:30 5B - 4B HC Vlci Jablonec n.Nisou ČR

HC Kralupy n. Vltavou ČR

 

14. 11:45 12:45 5A – 4A HC Predators Česká Lípa ČR

HC Uherské Hradiště ČR

 

15. 13:00 14:00 2B – 1B HC Metalurg Lijepaja Lotyšsko

HC Poruba Ostrava ČR

 

16. 14:15 15:15 2A – 1A HC Dinamo Minsk Bělorusko

HC Filin Nižnevatorsk Rusko

 

17. 15:30 16:30 4B – 3B HC Kralupy n. Vltavou ČR

HC Gomel Bělorusko

 

18. 16:45 17:45 4A – 3A HC Uherské Hradiště ČR

HC Hradec Králové ČR

 

19. 18:00 19:00 5B – 2B HC Vlci Jablonec n.Nisou ČR

HC Metalurg Lijepaja Lotyšsko

 

20. 19:15 20:15 5A – 2A HC Predators Česká Lípa ČR

HC Dinamo Minsk Bělorus

08.03.2010 20:48:15
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one