Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Rozlosování Füssen cup 2010

Rozlosování Füssen cup 2010 - obrázek

Rozlosování Füssen cup 2010 - obrázek

Sraz v neděli 28.3.2010 v 12,30 hod na ZS v HK. Odjezd v 13 hod.

Radovan Pavlík, Michal Weiss, Kryštof Hroudný,Víťa Fanderlik

a Patrik Hidwéghy v neděli 28.3.2010 odjíždějí do Německa, kde se

účastní mezinárodního hokejového turnaje Füssen Cup 2010. Co je čeká

za soupeře a rozpis jednotlivých zápasů viz. následující.  MaFan

 Gruppe / Group  A                            Gruppe / Group  B

 

       A1   EV Füssen               (GER)          B1     Young Lions Frankfurt        (GER)

      A2   Pirkkalan Pingviinit  (FIN)           B2     KHL Medvescak Zagreb       (CRO)

      A3   Canadian Explorers  (CAN)          B3    SCZürich                              (SUI)

      A4   Midland Conference (ENG)          B4     HTM Prelouc                        (CZE)

1. Tag / Day     Montag 29. 03. / Monday

 

Spiel / Game     Uhrzeit / Time                                          Mannschaften / Teams

 

      1                09.00 – 09.50             Arena                            A1     -     A2

      2                10.00 – 10.50             Arena                            B1     -     B2

      3                11.00 – 11.50             Arena                            B3     -     B4

      4                12.00 – 12.50             Arena                            A3     -     A4

 

                 13.00 – 13.20             Arena                     Eröffnung / Openingceremony

     

      5                13.30 – 14.20             Arena                            A2     -     A3

      6                14.30 – 15.20             Arena                            B2     -     B3

      7                15.30 – 16.20             Arena                            A1     -     A4

      8                16.30 – 17.20             Arena                            B1     -     B4

 

2.  Tag / Day    Dienstag  30. 03. / Thuesday

 

      9                08.00 – 08.50             Arena                            A1      -    A3

      10               09.00 – 09.50             Arena                            B1     -     B3

      11               10.00 – 10.50             Arena                            A2     -     A4

      12               11.00 – 11.50             Arena                            B2     -     B4

     

      13               13.00 – 13.50             Arena          1.A    -     2.B       Half-Final

      14               14.00 – 14.50             Arena          1.B    -     2.A       Half-Final

 

      15               15.00 – 15.50             Arena          4.A    -     4.B       Platz / Place     7. –  8. 

      16               16.00 – 16.50             Arena          3.A    -     3.B       Platz / Place     5. –  6. 

      17               17.00 – 17.50             Arena          L13.   -     L14.      Platz / Place     3. –  4.

      18               18.00 – 18.50             Arena         W13.   -     W14.    Platz / Place     1. –  2.

 

 

     

 

18.03.2010 13:41:37
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one