Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Rozlosování mládežnických kategorií pro soutěžní ročník 2009/2010.

Rozlosování mládežnických kategorií pro soutěžní ročník 2009/2010. - obrázek

Rozlosování mládežnických kategorií pro soutěžní ročník 2009/2010. - obrázek

A už je to tady, jako jedni z prvních Vám přinášíme kompletní rozdělení mládežnických soutěží pro ročník 2009/2010. Nás ovšem nejvíce zajímá naše skupina žákovské ligy skupiny C:

HC VCES Hradec Králové, HC Pardubice, Bílí Tygři Liberec, Mladá Boleslav, SC Kolín, HC Benátky nad Jizerou, HC Krkonoše, Kobra Praha, Letci Letňany, Jablonečtí Vlci, a Velké Popovice.

kompletní rozdělení mládeže viz. zobrazit celé mafan

Výkonný výbor ČSLH schválil STK předložené rozdělení mládežnických soutěží pro soutěžní ročník 2009/2010. Rozdělení jednotlivých soutěží vám přinášíme v našem článku.

Extraliga juniorů

  skupina Západ
skupina Východ
1
HC Mountfield
HC Havířov Panthers
2
KLH Chomutov
HC Slezan Opava
3
HC Energie Karlovy Vary
HC Znojemští Orli
4
HC GEUS Okna Kladno
HC Oceláři Třinec
5
HC Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Steel
6
HC Litvínov
VOKD Poruba
7
BK Mladá Boleslav
HC Zlín
8
HC Plzeň
HC Pardubice
9
HC Slavia Praha
HC Olomouc
10
HC Sparta Praha
HC Dukla Jihlava
11
Slovan Ústečtí Lvi
Kometa Brno

 Ze soutěže sestupují 4 týmy


Liga juniorů

  Západ
Střed
Východ
1
HC Klášterec n. Ohří
HC Hradec Králové
HC Vsetín
2
PZ Kladno
SC Kolín
HC Šumperk
3
HC Benešov
HC Benátky n. Jiz.
HC Prostějov
4
Baník Most
HC Tábor
HC Nový Jičín
5
Letci Letňany
Stadion Nymburk
HC Krnov
6
HK Kralupy n. V.
IHC Písek
Technika Brno
7
HC Děčín
Kobra Praha
HC Přerov
8
Hvězda Praha
KLH J. Hradec
Kometa Úvoz
9
HC Jablonečtí Vlci
HC Žďár n. S.
HC Orlová
10
HC Klatovy
Velké Popovice
Frýdek - Místek
11
    HC Kroměříž
12
    HC Hodonín
13
    Havl. Brod
14
    HS Třebíč

Ze skupiny Západ a Střed sestupují 2 týmy, ze skupiny Východ 3 týmy. Ve skupinách Západ a Střed prvních 8 týmů bojuje o jedno postupové místo, ve skupině Východ bojuje o jedno postupové místo týmů 11.


Extraliga staršího dorostu

  Západ
Střed
Východ
1
Slovan Ústečtí Lvi
Dukla Jihlava
HC Havířov
2
KLH Chomutov
Havlíčkův Brod
HS Třebíč
3
HC Karlovy Vary
HC Pardubice
Kometa Brno
4
HC Kladno
Hradec Králové
HC Třinec
5 HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice
6
HC Plzeň
IHC Písek
HC Vsetín
7
Slavia Praha
Mladá Boleslav
HC Zlín
8
Sparta Praha
HC Mountfield
HC Olomouc

 

Liga staršího dorostu

  Západ
Střed
Východ
1
St. Litoměřice
Kobra Praha
HC Přerov
2
PZ Kladno
SC Kolín
VOKD Poruba
3
Meteor Třemošná
KLH J. Hradec
Frýdek - Místek
4
SK Kadaň
Benátky n. Jiz.
HC Karviná
5
Baník Most
HC Tábor
HC Nový Jičín
6
Letci Letňany
St. Nymburk
Uherské Hradiště
7
HC Příbram
HC Pelhřimov
HC Šumperk
8
HC Děčín
HC Žďár n. S.
HC Orlová
9
Hvězda Praha
Velké Popovice
HC Břeclav
10
    HC Prostějov
11
    HC Uničov
12
    Kometa Úvoz
13
    HC Znojemští Orli
14
    HC Opava

Ze skupiny Západ a Střed sestupuje 1 tým, ze skupiny Východ sestupují týmy 3. Ze všech skupin postupuje 1 tým.


Extraliga mladšího dorostu

  Západ
Střed
Východ
1
Letci Letňany
Dukla Jihlava
HC Havířov
2
KLH Chomutov
Havlíčkův Brod
HC Opava
3
HC Karlovy Vary
HC Pardubice
VOKD Poruba
4
HC Kladno
Hradec Králové
HC Třinec
5
HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice
6
HC Plzeň
Sparta Praha
HC Vsetín
7
Slavia Praha
Mladá Boleslav
HC Zlín
8
Slovan Ústečtí Lvi
HS Třebíč
HC Olomouc
9
PZ Kladno
HC Mountfield
HC Hodonín
10
IHC Písek
Kometa Brno
HC Šumperk

Z každé skupiny sestupuje 1 tým.


Liga mladšího dorostu

  Západ
Střed
Východ
1
Baník Most
SC Kolín
HC Prostějov
2
Stadion Teplice
HC Krkonoše
HC Přerov
3
Baník Sokolov
Sp. Pelhřimov
Frýdek - Místek
4
HC Děčín
HC Žďár n. S.
Kometa Úvoz
5
St. Litoměřice
HC Liberec B
Uherské Hradiště
6
SK Kadaň
St. Nymburk
HC Orlová
7
HK Kralupy n. V.
D. Králové-Náchod
HC Nový Jičín
8
HC Příbram
HC Tábor
HC Karviná
9
M. Třemošná
HC Benátky n. Jiz.
HC Kopřivnice
10
Hvězda Praha
HC Mountfield B
HC Břeclav
11
HC Klášterec
KLH J. Hradec
Znojemští Orli
12
HC Beroun
Kobra Praha
 

Ze skupiny Západ a Střed sestupují 2 týmy, ze skupiny Východ 1 tým. Ze všech skupin postupuje 1 tým.


Žákovská liga

  Skupina A
Skupina B
Skupina C
  Ústecký kraj
Středočeský kraj
Královehradecký kraj
1
HC Litvínov
Sparta Praha
Hradec Králové
2
HC Karlovy Vary
Slavia Praha
HC Pardubice
3
HC Kladno
HC Mountfield
Bílí Tygři Liberec
4
KLH Chomutov
HC Plzeň
Mladá Boleslav
5
HC Klášterec
PZ Kladno
SC Kolín
6
Ústečtí Lvi
HC Tábor
HC Benátky n. J.
7
SK Kadaň
KLH J. Hradec
HC Krkonoše
8
Baník Sokolov
HC Příbram
Kobra Praha
9
St. Teplice
IHC Písek
Letci Letňany
10
HC Děčín
M. Třemošná
Jablonečtí Vlci
11
St. Litoměřice
Veselí n. Luž.
Dvůr Králové
12
Baník Most
Hvězda Praha
Velké Popovice

 

  Skupina D
Skupina E
  Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
1
Dukla Jihlava
HC Vítkovice
2
Havlíčkův Brod
HC Poruba
3
HC Hodonín
HC Třinec
4
HS Třebíč
HC Orlová
5
HC Žďár n. S.
HC Havířov
6
HC Zlín
HC Opava
7
HC Prostějov
HC Nový Jičín
8
HC Šumperk
HC Olomouc
9
Kometa Group
HC Vsetín
10
Kometa Úvoz
HC Karviná
11
Uherské Hradiště
HC Kopřivnice
12
HC Přerov
Frýdek - Místek

 

Liga mladších a starších žáků

  Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina CH
  Olomoucký kraj
kraj Vysočina
Jihočeský kraj
Královehradecký
1
Uherský Brod
Technika Brno
Milevsko
Metuje
2
Šternberk
Břeclav
Český Krumlov
Třebechovice
3
Kroměříž
Velké Meziříčí
Soběslav
Hronov
4
Český Těšín
Boskovice
Strakonice
Opočno
5
Bohumín
Znojmo
Vimperk
Frýdlant
6
Studénka
Vyškov
Hluboká
Nový Bydžov
7
Uherský Ostroh
Vídeň
Linz
Lomnice n. P.
8
  Vídeň 2
Pelhřimov
Hr. Králové
9
      Jičín

 

  Skupina I
Skupina J
Skupina K
  Karlovarský kraj
Středočeský kraj
Pardubický kraj
1
Louny
St. Kutná Hora
Chrudim
2
Cheb
Spartak Vlašim
Hlinsko
3
M. Lázně
SK Černošice
Skuteč
4
Bílina 
Podblanicko Benešov
Světlá
5
Rokycany
Tatran Sedlčany
Chotěboř
6
Klatovy
HC Zbraslav
Moravská Třebová
7
Rakovník ?
HC Roudnice
Polička
8
  HK Kralupy n. V.
Litomyšl
9
  Česká Lípa
Lanškroun
10
  St. Poděbrady
Choceň
11
  St. Nymburk
Česká Třebová
12
  HC Beroun
 
13
  HC Rakovník ?
10.06.2009 09:33:51
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one