Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Vedení KHL si od Hradce Králové vyžádalo další podklady

Vedení KHL si od Hradce Králové vyžádalo další podklady - obrázek

Vedení KHL si od Hradce Králové vyžádalo další podklady - obrázek

Nejdříve v polovině května podle všeho rozhodne vedení Kontinentální hokejové ligy o tom, zda se v příštím ročníku soutěže představí i český klub Lev Hradec Králové nebo další nové celky. Zástupci východočeského klubu v minulých dnech v Moskvě absolvovali další jednání, po kterých si představitelé soutěže vyžádali další doplňující informace a podklady.
Lev musí další zprávy předložit do 15. května. Podle původních neoficiálních zpráv přitom KHL chtěla o případném rozšíření rozhodnout do konce dubna. Je však prakticky jisté, že se tak nestane.

"Víme, že Hradec Králové nabízí odpovídající infrastrukturu, a poznali jsme, že klub má profesionální management," uvedl viceprezident KHL Vladimir Šalajev, který byl v březnu členem inspekčního týmu kontrolujícího podmínky v Hradci Králové.

Kdy o případných nových účastnících výkonný výbor KHL rozhodne, momentálně neví ani vedení českého klubu. Jisté je jen to, že nový ročník soutěže začne 11. září.

"KHL se drží přísného reglementu a pečlivě prověřuje všechny administrativní náležitosti jednotlivých klubů, které mají zájem vstoupit do soutěže," řekl tiskový mluvčí královéhradeckého klubu Zdeněk Šesták, podle nějž KHL dodatečně požádala o technické, sportovní a marketingové podklady.

O vstup do KHL se vedle Hradce Králové ucházejí ještě Jurga Chanty Mansijsk, Gazovik Ťumeň, Vetra Vilnius, Budivelnik Kyjev a Křídla sovětů Moskva. Největší šance se obecně dávají Chanty Mansijsku a Kyjevu, které mají nejlepší finanční zajištění, vstup Budivelniku do KHL navíc podporují i ukrajinští politici.

03.05.2010 07:51:22
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one