Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Hrouďas a Fándrs přivezli z Maďarska stříbrné medajle. - obrázek

Hrouďas a Fándrs přivezli z Maďarska stříbrné medajle. - obrázek

Z mezinárodního turnaje v Maďarsku přivezli Kryštof Hroudný a Vítek Fanderlik stříbrné medajle. S hokejovým týmem mládeže tak navázali na předchozí úspěch v Německu.  MaFan
Ze Sparty vezeme vítezství. - obrázek

Ze Sparty vezeme vítezství. - obrázek

6. třída v přestřelce vyhrála na Spartě 8:10 a Spartu porazila i na nájezdy2:3. V zápase, kde padlo plno gólů na obou stranách se nakonec radoval HC VCEC Hradec Králové. 6. třída si tak potvrdila dobrou formu před mezinárodním turnajem v České Lípě, který začíná v pátek 9.4. MaFan
HC Lev zažádal KHL o licenci, chybí mu však povolení svazu  - obrázek

HC Lev zažádal KHL o licenci, chybí mu však povolení svazu - obrázek

Nově vzniklý klub ve čtvrtek splnil jednu ze zásadních podmínek. Vedení soutěže zaslal všechny požadované dokumenty. Přesně v den, kdy končila uzávěrka přihlášek
Hradec Králové požádal o vstup do KHL. Má šanci? - obrázek

Hradec Králové požádal o vstup do KHL. Má šanci? - obrázek

Hokejový klub Lev Hradec Králové podal přihlášku do KHL, o jeho účasti se má rozhodnout tento měsíc.

Vedení KHL na svých internetových stránkách zveřejnilo informaci, že o vstup do soutěže se uchází šest klubů. Vedle Hradce Králové jsou to Jurga Chanty Mansijsk, Gazovik Tjumeň, Vetra Vilnius, Budivelnik Kyjev a Křídla sovětů Moskva.
Hradec do KHL s Jágrem !!! - obrázek

Hradec do KHL s Jágrem !!! - obrázek

Rodí se senzace. Hradec nejen že bude hrát KHL, ale pravděpodobně hradečtí fanoušci přivítají na svém stadionu J. Jágra. Vedou se intezivní jednání o přestupu jednoho z nejlepších hokejistů do nového týmu Lev Hradec Králové. Informace přineseme později.
Přátelský zápas se Spartou - obrázek

Přátelský zápas se Spartou - obrázek

Přátelský zápas 6. třídy HC VCES HK se Spartou se uskuteční dne 3.4.2010 v Tesla Aréně v Praze od 10 hod. Jede se auty a sraz na stadionu je v 9 hod. Prosím, aby hráči, kteří pojedou na zápas potvrdili svoji účast panu Pavlíkovi. MaFan
Canada EXPLORERS - obrázek

Canada EXPLORERS - obrázek

Ve finále jsme se utkali s týmem, který byl výběrem z 1500 hráčů celé Calgary. Všichni byli ročník 1998 kromě dvou 1999 a účastnili se dvou přípravných kempů před odletem do Evropy. Proti nim stál hokejový tým mládeže složený z 7 kluků 1998, 6 kluků 1999 a 2 kluků 2000 a někteří spolu hráli na turnaji poprvé. Jen jedna minuta nás dělila od obrovského úspěchu. Ale i tak si myslím, že jsme zanechali obrovský dojem a získali nové kontakty na zahraniční špičkové hokejové týmy. MaFan
2. místo v České Lípě ročník 1999 - obrázek

2. místo v České Lípě ročník 1999 - obrázek

Kluci vstoupili do turnaje v pátek vítězstvím nad hokejisty HC Dinamo Minsk 3 : 1.

Ve druhém pátečním utkání hradečáky potrápili domácí hokejisté HC Predators Česká Lípa, když naše kluky přepadla tradiční bolest - koncovka. Utkání skončilo 2 : 0 a turnaj byl rozehrán dobře.

V sobotu ráno čekali na kluky hokejisti HC Filin Nižnevatorsk. Utkání se hrálo od začátku velice tvrdě. Hned po prvním střídání po tvrdém naražení na hrazení za hranicí pravidel hradečtí přišli o Denise Martince a zbytek turnaje dohrávali na 5 obránců. Mladí hokejisté z Ruska si pletli hru mezi mantinely s hrou mezi provazy. Z důvodu nezvládnutí utkání rozhodčíma a obavy z dalšího zranění odvolali hradečtí trenéři své svěřence ve 34.minutě za stavu 0 : 2 do kabin. Utkání bylo ukončeno, hlavní pořadatel stížnost hradečáků uznal a zápas nekontumoval, což bylo důležité pro případné postupování na skóre.

Odpoledne se kluci poprali o postup do semifinále. Neponechali nic náhodě a hokejisty HC Uherské Hradiště přehráli vysoko 4 : 0.

V neděli ráno začal boj o medaili. Hradečtí narazili na mladé hokejisty HC Gomel z Běloruska. Kluci ukázali, že jsou dobrý tým a Bělorusy porazili 5 : 2. 

Ve finále se hradečtí podruhé utkali s mladými hokejisty z Ruska. Tentokrát se hrálo slušně a po dobrém výkonu kluci podlehli hokejistům HC Filin Nižnevatorsk 0 : 5, když jsme naše šance neproměnili a soupeři tam takzvaně spadlo vše.

Výsledky:

1. HC Filin Nižnevatorsk (Rusko)

2. HC VCES Hradec Králové

3. HC Gomel (Bělorusko) 

4. HC Vlci Jablonec n. Nisou

Hradec Králové:

Kouba, Vomáčka - Divíšek, Martinec, Jonáš, Vlach, Kadleček, Šalda - Matouš, Dvořák, Hůla, Kellner, Hanousek, Holub, Chvojka, Sajdl, Bastl.

Velký dík, nejen za turnaj, ale hlavně za celou sezónu trpělivé práce, patří trenérům Martinu Stehnovi a Bohumilu Jičínskému.  

Stříbro z mezinárodního turnaje ve Füssenu v Německu. - obrázek

Stříbro z mezinárodního turnaje ve Füssenu v Německu. - obrázek

Obrovský dík a uznání patří pětici hradečáků ročníku 1998 Radovanu Pavlíkovi, Michaelu Weissovi, Patriku Hidvehgyovi, Kryštofu Hroudnému a Vítkovi Fanderlikovi, kteří pod hlavičkou Hokejového týmu mládeže reprezentovali Českou republiku na jednom z největším mazinárodním turnaji ve Füssenu v Německu. V úvodu skvěle porazili Rakousko 12:0, pak nás zaskočili skvěle bruslící domácí Německo, které kluci porazili 1:0 a zajistili si tak postup do semifinále. Třetí zápas ve skupině byl ovšem nejtěžší. Se skvěle hrajícími a urostlími Finskem jsme vyhráli 4:1. V semifinále jsme Finsko porazili 4:1 a postoupili do finále proti skvěle hrajícím kanaďanům, kteří bez zaváhání, stejně jako Český tým vyhrál druhou skupinu. Finále jak má být. Nejdříve jsme prohrávali 0:2, pak zápas otočilina 3:2 /což se nikomu na turnaji nepodařilo/, ale bohužel minutu před koncem jsme ztratili možnost rohodnout zápas v nájezdech. Ani závěrečná power-play nám nepomohla, soupeř jen utvrdil své vítězství do prázdné branky. KLuci během 2 dnů odehráli nejtěžší utkání ve své kariéře. Radovan Pavlík skončil na třetím místě kanadského bodování. Patrik skvěle odehrál pozici levého křídla. Michael Weiss s Tomášem Vomáčkou pustili nejméně gólů na celém turnaji. Smekám i před obranci Kryštofem Hroudným a Vítkem Fanderlikem, kteří odehráli celý turnaj na dvě "lajny" beků a odvedli neskutečnou práci. Jsem rád, že jsem u toho mohl být. MaFan
Turnaj v České Lípě 1997-1998 - obrázek

Turnaj v České Lípě 1997-1998 - obrázek

dopis pro 97-98.pdf  3.68MB
Rozpis turnaje v České Lípě pro ročník 1997-1998. MaFan
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one