4. BK Mladá Boleslav                        20  8  1  11    90:110     17
5. HC VCES Hradec Králové              20  6 3  11   80:126       15
6. Bílí Tygři Liberec                          20  1  0  19    57:166       2

1. HC Letci Letňany                         20  18  1  1  127:54        37
2. HC VCES Hradec Králové             20  15  1  4 123:58         31
3. HC Pardubice                              20  10  1  9 100:91         21
4. SC Kolín                                     20     7  1 12 96:110      15
5. BK Mladá Boleslav                       20     5  3 12 58: 99        13
6. Bílí Tygři Liberec                         20      1  1 18 51:143        3

Hradci se vzdaluje účast v KHL. Chybí finanční záruky - obrázek

Čím víc se blíží rozhodující chvíle, kdy se má rozhodnout o případném novém účastníkovi Kontinentální hokejové ligy, tím se šance klubu Lev Hradec Králové zmenšuje.

Zatímco ještě před měsícem byly podle prohlášení KHL šance Hradce na účast v příští sezoně velké, týden před rozhodnutím o novém (nových) účastníkovi se výrazně zmenšily.

3. dubna se v Brně otevírá tréninkové centrum CCM Hockey Training Centrum - obrázek

ccmhtc.pdf  2MB

Dne 3. dubna bude v Brně – Ponavě otevřeno tréninkové centrum s názvem CCM Hockey Training Centrum, kde se každému kromě klasické off-ice přípravy dostane i možnosti vyzkoušet zmiňovaný skatemill. Viz v příloze leták. MaFan

Dne 28.3.2010 se v Praze na Spartě a v Letňanech začíná Mládežnické mistrovství České republiky v ledním hokeji 2010. Hradec Králové zde má své zastoupení a to v 7. třídě. Sedmáci postupují z prvního místa ve skupině. Všech 33 zápasů je možné sledovat on-line na internetu a nebo se jet přímo podívat do místa soutěží. Webové stránky www.mmcrhokej.cz a nebo v odkazech na baneru. MaFan

Marek Sýkora by se mohl stát trenérem Hradce Králové v KHL Foto: Michal Beránek SPORT
Dlouho se tomu ambicióznímu projektu leckdo vysmíval. Ale zdá se, že hradecký klub má skutečně KHL nadosah! Už má údajně vyhlédnutých 40 hokejistů a i hlavního kouče.
Tím by se podle informací Sportu mohl stát uznávaný expert Marek Sýkora. Sám trenér to včera odpoledne z Ruska potvrdil.

Lev Hradec Králové. Pomalu si na tento název zvykejte. Blíží se doba, kdy právě tenhle klub může v KHL válet po boku Omsku, Jaroslavli nebo Dynama Moskva.

Dva body vezeme ze soupeřova ledu - obrázek

5. třída držela krok dvě třetiny a pak již na výborně hrajícího soupeře nestačila. BK Mladá Boleslav - HC VCES HK 8:3. Pátá odehrála výborný zápas a zaslouženě soupeře porazila. BK Mladá Boleslav - HC VCES HK 1:4

Fotografie kluků z 1. a 2. třídy, když kluci s hokejem začínali, sezóna 2005-2006.  MaFan

společná fotka oddílu

Sergej Kozlov z vedení KHL při prohlídce střídaček haly v Hradci.Přesně za čtrnáct dní má být jasno o tom, zda se hokejový sen Hradce Králové stane skutečností. Místní nově vzniklý klub LEV by měl 1. dubna získat definitivní souhlas se startem v Kontinentální hokejové lize, ke kterému potřebuje svolení českého svazu i závěrečné požehnání ruské strany.

S KHL mají hradečtí zástupci podepsanou předběžnou dohodu o účasti v ročníku 2010/2011. Ta naznačuje, že se jednání nepohybují už pouze v rovině "co kdyby", ale stále více se přibližují realitě. Co přesně momentálně Hradci chybí k definitivní jistotě?

Zítra nás čeká BK Mladá Boleslav - obrázek

Zítra odjíždíme na led BK Mladá Boleslav. Jedná se o poslední zápas v letošní sezóně. Sraz na zimním stadionu v 8.15 hod. Odjezd v 8.30 hod. Pátá třída začíná v 11 hod.

5.třída - Kouba, Dvořák D. Fanderlik, Brádler, Muška, Jonáš, Divíšek, Vlach,
 Hůla, Matouš, Dvořák, Holub, Kellner, Tvardák, Pelcl, Švec, Hanousek, Fuksa

6.třída - Chour, Mlčoch, Hroudný, Píč, Kuběna, Čech, Mazáč, Šimůnek, Matějček, Pavlík, Hidvéghy, Netušil, Maršík, Šebek, Bitnar, Hnik, Hejna

Hradci tentokrát domácí prostředí nepomohlo, do finále jde Ústí

Hradečtí hokejisté v šestém semifinálovém utkání nedokázali celou sérii zdramatizovat a nakonec podlehli Slovanu 1:5. Ústečtí šli do vedení hned v první minutě zápasu. Zlomový bod utkání přišel ve 27. minutě, kdy hosté vstřelili dvě slepené branky a rázem se tak dostali do třígólového vedení. Jediný hradecký střelecký úspěch zaznamenal dvě minuty před druhou sirénou Jaroslav Roubík, když snižoval na 1:4. Ve třetím dějství se hokejový zázrak nekonal. Vítěz základní části si vysoké vedení pohlídal, přidal další branku a stal se druhým finalistou. Hradečtí se za svůj výkon přesto stydět nemusí. Zejména ve dvou předešlých domácích duelech dali jasně najevo, že se hokej v Hradci Králové hrát umí. A ocenili to i fanoušci při závěrečné děkovačce po skončení utkání.