Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Kluci vezou z turnaje v Německém Mannheimu stříbrné medajle !!! - obrázek

Kluci vezou z turnaje v Německém Mannheimu stříbrné medajle !!! - obrázek

Hráči 4. třídy  Hroudný, Fanderlik, Jonáš, Dvořák, Kouba, Václavec, Netušil, Valach a Kellner se nemalou měrou podíleli na vynikajícím výsledku a přivezli spolu s hráči 5. třídy stříbrné medajle ze silně obsazeného turnaje v Německu. 

Včerejší zápas nebyl špatný, ale k ideálnímu měl také daleko. Výsledkově je 7:0 uspokojivé, ale vzhledem k počtu vypracovaných šancí to mělo být alespoň 15:0. V koncovce se musíme ještě zlepšit. Štepán v brance tentokrát neměl tolik práce, ale to málo, co na něj šlo bezpečně pokryl - nula je tedy zasloužená. U některých hráčů mi chybělo větší nasazení a touha se prosadit do branky. V obranné činnosti se ještě musíme zlepšit v těsném přístupu k soupeři a obraně prostoru. Jinak tam byly i pěkné akce, za které zaslouží kluci pochválit. Jen ta koncovka by měla být důraznější.

trenér Kostka

Hradečáci ukázali ve Švédsku jak se hraje hokej. - obrázek

Hradečáci ukázali ve Švédsku jak se hraje hokej. - obrázek

Kluci ukázali ve čtyřech přátelských zápasech ve Švédsku skvělé výkony. Nejprve s Boras HC vyhráli 15:0, druhý den vyhráli oba zápasy s Ulricehamns IF 21:1 a s Boras HC 8:3 a při zpáteční cestě s Trelleborg Vikings 13:2. Viz zobrazit celé.          mafan

Včera mě kluci udělali radost, tím jak přistoupili k utkání. Začátek nám sice nevyšel ideálně a soupeř nás přitlačil k vlastní brance, ale podržel nás Štěpán Kouba. Zápas mu včera vyšel na jedničku. Klíčové bylo, že jsme ubránili oslabení 5 na 3. Od tohoto momentu kluci začali lépe bruslit a taky dodržovat taktické pokyny, což vedlo k našim gólům. Soupeře jsme tím dost nalomili a od druhé třetiny jsme pak už dominovali. Líbilo se mi, že kluci hráli naplno a s chutí až do konce zápasu. Tak si to představuji. Další pozitivní věc vidím v tom, že se bodově prosadili i další hráči týmu. Dofám, že na tento výkon navážeme ve středu v Liberci. Tam už bude k dipsozici taky Ríša Švec a Robin. Tím by naše útočná síla měla ještě narůst.

trenér Kostka

Zápas se nám povedl dle našich představ pouze v 1.třetině, kdy jsme soupeře předčili ve všech činnostech. Hlavně v bruslení a kombinaci. Bohužel to mělo za následek nepochopitelné uspokojení a nastal útlum v aktivitě, což vedlo k přizpůsobení se soupeři. Hráči přestali dodržovat pokyny, které vedly v 1.třetině k úspěchu a začali sólovat. Exces Dvořky a Robina v chování na střídačce jsme řešili radikálně, neboť to nebylo poprvé a ostatní hráče to odvádělo od soustředění se na hru. Navíc je to z mého pohledu i trapné a soupeře to jen motivuje ke zvýšení úsilí. Je třeba makat celý zápas a ne jen jednu třetinu. Silnější soupeř by toho využil k výsledkovému obratu, což se nám nesmí stávat. Za výkon v 1.třetině, ale můžu kluky pochválit.

trenér Kostka

Vrchlabí nám včera jasně ukázalo, že odhodlaný , disciplinovaný a ukázněný tým nás může potrápit. Hráči bohužel k zápasu nepřistoupili už od rozcvičky a rozbruslení tak jak jsme jim říkali a samozřejmě se to pak ukázalo v zápase. Chyběl mi tam především větší zápal do hry a osobní nasazení. Naší starou bolestí je navíc fakt, že někteří hráči stále nechtějí pochopit, že se jedná o kolektivní sport a řeší na střídačce pro tým nevýznamné osobní záležitosti. To že se hrál první zápas od svátků není žadná výmluva, protože to bylo pro oba týmy stejné. Navíc jsme v Kolíně hráli mnohem lépe. Je to v našich hlavách. Ztráta bodu nic neřeší, protože potřebujem tak jako tak v Pardubicích vyhrát. Remíza by v Pardubicích ani v případě našeho včerejšího vítězství nic neřešila, protože máme horší součet skóre ve vzájemných zápasech. Teď se musíme koncentrovat na další utkání a přistoupit k nim zodpovědněji než včera. Pak si myslím, že se nemusíme bát.

trenér Kostka

Tento turnaj byl pro nás velmi poučný. Hlavním cílem bylo získat zpětnou vazbu co se týče kvality našich hráčů v porovnání s jinými týmy z celé republiky. V tomto ohledu byl cíl více než splněn. Turnaj byl ovlivněn tím, že byl organizován na ročníky a nikoliv na třídy, což využili některé týmy k tomu, že přivezli většinu hráčů hrajících za 5. a dokonce i 6.třídu. To se pak v zápasech projevilo především v rozdílnosti rychlosti myšlení hráčů.

Po uvodních nepovedených zápasech si hráči uvědomili, že musí mnohem více bojovat a to se pak také odrazilo na výsledcích. 3 výhry, jedna remíza a jen jedna prohra není až tak špatný výsledek. Nejpovedenější utkání jsme odehráli proti angličanům, zde je třeba pochválit celý tým za bojovnost, nasazení a také disciplínu.

Do týmu velmi dobře zapadl Ríša Švec, který bude jistě přínosem a zvýší nám přirozenou konkurenci v týmu.

Turnaj nám pomohl ukázat, jakým směrem se má ubírat další tréninková příprava. Musíme ještě daleko více trénovat individuální dovednosti hráčů. Z mého pohledu hlavně práci s kotoučem a obratnostní bruslení. Dále také důrazněji budeme vyžadovat tréninkovou morálku - zavádíme pravidlo tří napomenutí (třetí napomenutí bude znamenat odchod z ledu do šatny).

trenér Kostka

K zápasu s Pardubicemi. - obrázek

K zápasu s Pardubicemi. - obrázek

Po dobrém začátku, kdy jsme dobře odehráli první třetinu, přišel pád ve druhé. Nebruslili jsme vytratila se koncepce hry, výkon byl celkově velmi špatný. V přestávce proběhla důrazná domluva směrem ke klukům. Nasazení, bojovnost ve třetí třetině rozhodla o remíze 5:5. Chci kluky pochválit hlavně za to že, že nesložili zbraně a i za stavu 2:4 vstoupili do třetí třetiny výborně a skvěle ji odehráli. Celkově byl zápas atraktivní a  velmi dobrý. Trenér Kostka

04.12.2008 15:28: To, že Kůča nehraje není rozhodnutí nikoho jiného než něj samého a jeho rodičů. Májí na to právo a nemá smysl přemlouvat je, pokud sami nechtějí. Bude-li Kůča chtít může se kdykoliv vrátit a rádi ho u nás přijmeme zpět. Kůču máme rádi a je náš hráč. Řešit, kdo má více či méně bodů je opravdu bezvýznamné. Důležité je , aby se všichni naučili základní herní činnosti jednotlivce a bruslení. Zbytek přijde později, jak budou kluci růst a dospívat fyzicky i mentálně. Tím končím tuto debatu a už bych nerad dále rozebíral důvody. Chce-li někdo vědět více nechť se staví za mnou osobně. Trenér Kostka

#

post

jméno

narozen

výška

váha

hůl

19

brankář

Štěpán Kouba

21.3.1999

 

 

 

1

brankář

Dan Dvořák

9.1.2000

 

 

 

11

obránce

Vítek Fanderlik

26.12.1998

143 

39 

 P

13

obránce

Kryštof Hroudný

15.9.1998

153 

 46

 L

22

obránce

Lukáš Brádler

9.9.1998

 

 

 

17

obránce

Jakub Muška

5.3.1999

147 

43 

14

obránce

Josef Šimůnek

28.12.1998

146 

 46

2

obránce

Daniel Pek

10.8.1998

 

 

 

 

obránce

 

 

 

 

 

10

útočník

David Valach

10.11.1998

 

 

 

23

útočník

Zdeněk Václavec

15.4.1998

 

 

 

15

útočník

Jaroslav Dvořák

21.3.1999

146 

36 

18

útočník

Michal Tvardák

17.12.1998

 

 

 

12

útočník

Robin Netušil

20.7.1998

146 

37 

5

útočník

Mario Kellner

6.3.1999

 144

41 

8

útočník

Kryštof Pelcl

4.10.1998

 

 

 

24

útočník

Adam Jonáš

10.4.1999

152 

 50

 L

21

útočník

Jaroslav Hůla

1.6.1999

 

 

 

16

útočník

Martin Fuksa

25.8.1999

 

 

 

6

útočník

David Vlach

1.2.1999

 

 

 

20

útočník

Tomáš Kučera

21.6.1999

 

 

 

útočník

Richard Švec 

 23.10.1998 

140 

 32

 P

 

M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one