Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Derby pro HC Pardubice! - obrázek

HC VCES Hradec Králové - HC ČSOB Poj. Pardubice   3 : 6   (0:3)(1:1)(2:2)

Branky a nahrávky: 26:51 Matějček (Hidveghy, Matouš), 54:09 Hydveghy (Matějček), 55:38 Matouš (Hidveghy, Hroudný)

Střelba: 19:43    Tresty: 4:5    Využití: 0:0   Oslabení: 0:0    Diváci: 53    Rozhodčí: Brandejs - Pošvář, Frýdek.

Sestava: Vomáčka (Weiss) - Píč, Hroudný, Hidvéghy, Matějček, Matouš - Fanderlik, Brádler, Netušil, Dvořák, Šebek - Mlčoch, Kuběna, Šimůnek, Maršík, Tvardák.

Další utkání nás čeká ve středu 19.10.2011 na ZS V Mladé Boleslavi. Začátek utkání je ve 12:00 (8.tř). Odjezd od ZS HK je v 7:00, pravděpodobný návrat bude kolem 16:00.  zj

3. místo nám uteklo až v poslední třetině. Sparta rozhodla až v nájezdech. - obrázek

HC VCES Hradec Králové - Sparta Praha 2:3 /1:0, 1:1, 0:1, 0:0/ na nájezdy

Vynikající zápas, který jsme až do poloviny třetí třetiny vedli. Opět spousta neproměněných šancí z naší strany nás pak v závěru zápasu mrzeli. Ale chceme vyzvednout tým 7. třídy, který se dostal mezi čtyři nejlepší týmy České republiky, což je fantastický výsledek. Soupeř, který nás v úvodu mistrovství porazil 10:1 byl evidentně zaskočen a naši kluci do jednoho bojovali skvěle. Vynikající tečka za sezónou 2010 -2011. Veliké dík patří celému týmu za fantastické výkony, realizačnímu týmu Měsíček - Havránek - Voříšek. A v neposlední řadě rodičům, kteří podporují své děti v ledním hokeji a vytváří při zápasech neopakovatelnou atmosféru.

V semifinále jsme Zlín přestříleli, ale na branky vyhrál soupeř - obrázek

Velmi dobrá první třetina, kterou jsme hráli 2:2 a bohužel jsme neproměnili spoustu šancí, již horší druhá třetina, kde jsme prohráli 2:0 a pátý gól soupeře nás v úvodu 3. třetiny dostal na kolena. Soupeř byl lepší jen v proměňování šancí. Dnes jsme na ševce měli a trochu to mrzí, i když výsledek tomu neodpovídá. Nevadí, musíme znovu oklepat a zítra ráno nás čeká opět Sparta Praha, která podlehla Kometě Brno 1:2.
a opět Sparta Praha v boji o třetí místo - obrázek

Máme co oplácet tomuto soupeři z prvního utkání. Zítra si to se Spartou dáme o 3. místo. Sraz v 7,15 odjezd autobusem 7,30 hod. Utkání začíná opět v malé hale v Pardubicích v 9 hod. Držíme palce, kluci by si bronz zasloužili. Pokud uspějeme budou kluci mít oběd a zůstáváme na stadionu na vyhlášení vítězů v 19 hod., v opačném případě odjíždíme zpět do Hradce Králové.
A jsme v semifinále, soupeřem nám bude PSG Zlín - obrázek

Litvínov - Sparta Praha 4:8, tento výsledek nám stačí a ve skupině B jsme skončili na druhém místě. Postupujeme do semifinále, které hrajeme zítra v 7,30 hod. v malé hale Pardubického stadionu. Soupeřem nám bude Zlín. Sraz všech hráčů v 5,45 hod., odjezd v 6 hod. Budeme bojovat o postup do finále.Gratulace všem hráčům, realizačnímu týmu, všem rodičům a divákům. Super práce.
Vynikající obrat - HC VCES HK - HC Litvínov 7:5 - obrázek

Tak se to podařilo a připsali jsme si první 3 body za vítězství. Vynikající zápas, nutno pochválit celý tým za bojovnost a nasazení. Za stavu 1:5 jsme se nevzdali a postupně vyrovnali a v poslední třetině přidali ještě dva góly a zaslouženě vyhráli. Na republiku nevídaný výkon. Teď již budeme čekat na zítrejší zápas, který se hraje ČEZ aréně v Pardubicích od 8,30 hod. mezi Litvínovem a Spartou. Pokud Sparta vyhraje postupujeme z 2. místa a budeme hrát semifinále v sobotu v 7,30 hod. v malé hale s vítězem skupiny A o postup do finále. Vítěz skupiny A bude buď Zlín a nebo Kometa Brno. V pátek se do školy nejde, všichni hráči jsou omluveni u ředitele školy pana Poldy, který všem hráčům gratuluje k dnešnímu výkonu.
Sparta nás na úvod vyškolila - obrázek

Na úvod mistrovství nás Sparta Praha vyškolila, když nás doslova převálcovala 10:1. Soupeř byl o třídu lepší a musíme uznat, že bruslařsky, jeden na jednoho, kombinačně nás soupeř jednoznačně převyšoval. No nic klucí nevadí, zítra si můžeme reputaci napravit s dalším velmi silným soupeřem a to Litvínovem. Zapomeneme na včerejší den a pojďme dnes zabrat a ukázat, že v Hradci Králové umíme hrát hokej.