Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Spielplan / schedule Füssen Cup 2012 Jg. 1998, 7.-9.4.2012

 Cena pro jednoho hráče je 195 EUR, (startovné, strava, ubytování) pro dospělého 170 EUR (strava, ubytování). Autobus by měl stát á 38 000 kč (cena na jednotlivce dle počtu všech osob)

Zájemci hlaste se s přihlášením do 4.3.2012 u ved. mužstva: mob: 607 908 194, e-mail: dedajz@seznam.cz, nebo u trenéra Kostky

Mannschaften / Teams:

 

         Gruppe / Group  A                                                 Gruppe / Group  B

 

        A1     Hockey Bears JR                       (FIN)           B1       Canadien Explorers                 (CAN)            
        A2     Pirati Chomutov                        (CZE)          B2       Haukat Järvenpää B                (FIN)

        A3     HC Kufstein                                (AUT)          B3       EHC Basel                                (SUI)

 

         Gruppe / Group  C                                                 Gruppe / Group  D

 

C1     HC Landsberg                           (GER)         D1       EHC Biel                                   (SUI) 

C2     Haukat Järvenpää A                  (FIN)          D2       SABA AV19               (HUN)

C3     HC Hradec Králové  (CZE)                           D3       Aib Aibling                (GER)

 

 

 

1. Tag / Day     Mittwoch 04. 04. / Wednesday

 

Spiel / Game     Zeit / Time                                                 Mannschaften / Teams

 

1               09.00 – 09.50         Arena              A1                                       A2               

2               10.00 – 10.50         Arena              B1                                       B2   

3               11.00 – 11.50         Arena              C1                                       C2               

4               12.00 – 12.50         Arena              D1                                       D2               

 

                 13.00 – 13.20         Arena                         Eröffnung / Openingceremony

 

5               13.30 – 14.20         Arena              A2                                       A3   

6               14.30 – 15.20         Arena              B2                                        B3   

7               15.30 – 16.20         Arena              C2                                       C3   

8               16.30 – 17.20         Arena              D2                                        D3   

9               17.30 – 18.20         Arena              A1                                       A3   

10             18.30 – 19.20         Arena              B1                                       B3   

11             19.30 – 20.20         Arena              C1                                       C3   

12             20.30 – 21.20         Arena              D1                                       D3   

 

2. Tag / Day     Donnerstag 05. 04. / Thursday

 

13             09.00 – 09.50         Arena              3. A  _____________      3. B   _____________

14             10.00 – 10.50         Arena              3. C   _____________      3. D   _____________

15             11.00 – 11.50         Arena              1. A   _____________      2. B  _____________   (Gruppe / Group E)

16             12.00 – 12.50         Arena              1. C   _____________      2. D  _____________   (Gruppe / Group F)

17             13.00 – 13.50         Arena              1. B   _____________      2. A  _____________   (Gruppe / Group E)

18             14.00 – 14.50         Arena              1. D   _____________      2. C   _____________   (Gruppe / Group F)

19             15.00 – 15.50         Arena              3. A   _____________      3. C   _____________ 

20             16.00 – 16.50         Arena              3. D   _____________      3. B  _____________

21             17.00 – 17.50         Arena              2. A   _____________      2. B   _____________   (Gruppe / Group E)

22             18.00 – 18.50         Arena              2. C   _____________      2. D   _____________   (Gruppe / Group F)

23             19.00 – 19.50         Arena              1. A   _____________      1. B   _____________   (Gruppe / Group E)

24             20.00 – 21.00         Arena              1. D   _____________      1. C   _____________   (Gruppe / Group F)

 

3. Tag / Day     Freitag 06.04. / Friday

 

25             08.00 – 08.50         Arena              1. E   _____________      2. F   _____________   ½ Finale / Final

26             08.15 – 09.05         Halle I              1. F   _____________      2. E   _____________   ½ Finale / Final

27             09.00 – 09.50         Arena              3. A   _____________      3. D   _____________ Platz / Place  9. – 12

28             10.15 – 11.05         Halle I              3. B   _____________      3. C   _____________ Platz / Place  9. – 12

29             10.00 – 10.50         Arena              4. E   _____________      4. F   _____________ Platz / Place  7. –  8.

30             11.00 – 11.50         Arena              3. E   _____________      3. F   _____________ Platz / Place  5. –  6.

31             12.00 – 12.50         Arena              L25    _____________     L26    _____________ Platz / Place  3. –  4.

32             13.00 – 13.50         Arena              W25                   _____________                  W26            _____________ Platz / Place  1. –                              2.

 

Siegerehrung / Victory Ceremony

27.02.2012 06:57:31
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one