Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Mladší dorostenci tahali v přestřelce s Boleslaví za kratší konec

Mladší dorostenci tahali v přestřelce s Boleslaví za kratší konec - obrázek

Druhou čtvrtinu extraligy zahájili mladší dorostenci na ledě třetího týmu tabulky z Mladé Boleslavi. V zápase padlo dohromady deset branek, z nichž ale Hradečtí vstřelili pouze čtyři – rozhodující přitom byla pasáž kolem první přestávky. Domácí Boleslav se v ní odpoutala do vedení 4:1 a náskok si i přes další úpravy po celý zbytek utkání pohlídala. Na tom, že tři body zůstanou ve středních Čechách, měl největší podíl čtyřgólový střelec Ivan Ďurač.

10.kolo, čtvrtek 18.10.2012
BK Mladá Boleslav                          6
Královští lvi Hradec Králové          4
Třetiny 2:1, 3:2, 1:1
Branky a nahrávky: 7. Outrata (Vaníček, J. Veselý), 19. Ďurač (Skořepa), 25. Vaníček (J. Veselý), 28. Ďurač (Skořepa, Uřidil), 34. Ďurač (J. Veselý, Makovička), 51. Ďurač (Skořepa, Marček) – 16. Pavlík (Hronek), 30. Matějček (Bureš), 36. Malík (Hejna), 54. Krejčík (Hronek). Rozhodčí: Macháč – Kettner, Holec.
Vyloučení: 6:10. Využití: 3:1. Střely na branku: 38:37. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4.
BK Mladá Boleslav: Růžička – Makovička, Marček, Mattis, Mašek, Mitter, Tichý – Hochman, Ďurač, Kysela, Outrata, Planý, Skořepa, Uřidil, Vaníček, J. Veselý.
Královští lvi Hradec Králové: Červený – Brádler, Bureš, Čech, Hroudný, Luštinec, Píč, E. Veselý – Chalupa, Hejna, Hidveghy, Hnik, Hofman, Hronek, Krejčík, Malík, Martinec, Matějček, Matouš, Pavlík, Zahradník.

Ohlasy trenérů

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Propadli jsme v obranné činnosti všech hráčů a nedůrazu v prostoru před brankou. Udělali jsme tentokrát strašně moc chyb, z kterých pramenila častá vyloučení. Hráli jsme prakticky jednu třetinu v oslabení, v nichž jsme třikrát inkasovali.