Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Pět branek ve druhé třetině zajistilo mladšímu dorostu výhru nad Boleslaví - obrázek

Dva odložené zápasy měli za sebou hradečtí mladší dorostenci, když nastupovali do úvodního střetnutí druhé poloviny extraligy. A nutno říct, že Mladá Boleslav to odskákala. Stejně jako v prvním kole neměla pod Bílou věží ani tentokrát šanci. Hradecká převaha byla znát už od začátku, byť góly přišly až ve druhé části – bylo jich však rovnou pět. Hosté se v závěrečné třetině radovali jen z kosmetického úspěchu. Královští lvi tak zvítězili 5:1, za zmínku stojí i jejich střelecká převaha 69:34.

19.kolo, neděle 2.12.2012
Královští lvi Hradec Králové        5
BK Mladá Boleslav                        1
Třetiny 0:0, 5:0, 0:1
Branky a nahrávky: 23. Hronek (Čech, Luštinec), 25. Pavlík (Bureš, Zahradník), 31. Hejna (Hnik, Luštinec), 36. Matouš (Matějček), 39. Hnik (Hronek) – 55. Mattis. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. Diváci: 69:34. Střely na branku: 35. Průběh utkání: 5:0, 5:1.
Královští lvi Hradec Králové: Červený (od 41. Petr) – Čech, Brádler, Veselý, Malík, Luštinec, Hroudný, Bureš, Fanderlik, Veselý – Matouš, Šebek, Hronek, Zahradník, Martinec, Hejna, Hnik, Matějček, Dvořák, Chalupa, Pavlík.
BK Mladá Boleslav: Růžička – Makovička, Mašek, Tichý, Marček, Řečinský, Mattis – Prokop, Planý, Vajsejtl, Kysela, Outrata, Vaníček, Hochman, Veselý, Uřidil.