Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Mladší dorostenci Budějovic rozhodli dramatický souboj dvě minuty před koncem - obrázek

Vynikající podívanou nabídlo všem příznivcům nedělní utkání mladších dorostenců Hradce Králové s Českými Budějovicemi. Ve druhé třetině se rozehrála ofenzivní partie plná šancí i brankových zvratů, před poslední částí byl stav vyrovnaný 4:4. Po možnostech soupeře byli i domácí mladíci několikrát hodně blízko rozhodnutí, jenže dvě minuty před koncem je Jihočeši zaskočili vítězným gólem. Hradečtí na něj nenašli odpověď a museli sklonit hlavy po těsné porážce 4:5.

11.kolo, neděle 21.10.2012
Královští lvi Hradec Králové           4
HC České Budějovice                       5
Třetiny 1:1, 3:3, 0:1
Branky a nahrávky: 4. Pavlík (Hofman), 23. Chalupa (Zahradník, Veselý), 29. Matějček (Luštinec, Martinec), 39. Chalupa (Bureš, Krejčík) - 19. Bárta, 22. Bárta (Šulek, Jiřinec), 35. Klimecký (Tintěra), 36. Bláha (Švagr), 58. Bahula. Rozhodčí: Veselý – Karlík, Antalík. Vyloučení: 10:9. Využití: 0:2. V oslabení: 2:0. Diváci: 99. Střely na branku: 40:45. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.
Královští lvi Hradec Králové: Červený – Čech, Brádler, Veselý, Hronek, Luštinec, Fanderlik, Bureš – Krejčík, Zahradník, Martinec, Malík, Hejna, Hnik, Píč, Hofman, Matějček, Chalupa, Pavlík.
HC České Budějovice: Kváča – Benda, Farka, Kubeš, Klimecký, Švagr, Stehlík, Tintěra – Remiáš, Fencl, Šulek, Bláha, Jiřinec, Matějka, Bahula, Ondráček, Bárta, Mašek, Pánek.

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Vyrovnané utkání jsme mohli rozhodnout čtyři minuty před koncem při přesilovce pět na tři. Bohužel jsme gól nedali a vzápětí inkasovali po nedůrazu před vlastní brankou.