Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Mladší dorostenci Budějovic rozhodli dramatický souboj dvě minuty před koncem

Mladší dorostenci Budějovic rozhodli dramatický souboj dvě minuty před koncem - obrázek

Vynikající podívanou nabídlo všem příznivcům nedělní utkání mladších dorostenců Hradce Králové s Českými Budějovicemi. Ve druhé třetině se rozehrála ofenzivní partie plná šancí i brankových zvratů, před poslední částí byl stav vyrovnaný 4:4. Po možnostech soupeře byli i domácí mladíci několikrát hodně blízko rozhodnutí, jenže dvě minuty před koncem je Jihočeši zaskočili vítězným gólem. Hradečtí na něj nenašli odpověď a museli sklonit hlavy po těsné porážce 4:5.

11.kolo, neděle 21.10.2012
Královští lvi Hradec Králové           4
HC České Budějovice                       5
Třetiny 1:1, 3:3, 0:1
Branky a nahrávky: 4. Pavlík (Hofman), 23. Chalupa (Zahradník, Veselý), 29. Matějček (Luštinec, Martinec), 39. Chalupa (Bureš, Krejčík) - 19. Bárta, 22. Bárta (Šulek, Jiřinec), 35. Klimecký (Tintěra), 36. Bláha (Švagr), 58. Bahula. Rozhodčí: Veselý – Karlík, Antalík. Vyloučení: 10:9. Využití: 0:2. V oslabení: 2:0. Diváci: 99. Střely na branku: 40:45. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.
Královští lvi Hradec Králové: Červený – Čech, Brádler, Veselý, Hronek, Luštinec, Fanderlik, Bureš – Krejčík, Zahradník, Martinec, Malík, Hejna, Hnik, Píč, Hofman, Matějček, Chalupa, Pavlík.
HC České Budějovice: Kváča – Benda, Farka, Kubeš, Klimecký, Švagr, Stehlík, Tintěra – Remiáš, Fencl, Šulek, Bláha, Jiřinec, Matějka, Bahula, Ondráček, Bárta, Mašek, Pánek.

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Vyrovnané utkání jsme mohli rozhodnout čtyři minuty před koncem při přesilovce pět na tři. Bohužel jsme gól nedali a vzápětí inkasovali po nedůrazu před vlastní brankou.