Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Parádní drama proti suverénní Kometě! Mladší dorostenci přesto padli 1:2 - obrázek

Hodně velkou výzvu před sebou měli hradečtí mladší dorostenci o sváteční neděli. Zamířili totiž na led brněnské Komety, která v dosavadních jedenácti duelech neztratila jediný bod! Od osmé minuty sice prohrávali, ovšem soupeři dlouho nedovolili nic dalšího, to i zásluhou výkonu brankáře Martina Choura. Východočeši tak měli k bodovému zisku stále blízko. Až osm minut před koncem přišel druhý úder favorita, který se nakonec stal vítězným – David Chalupa totiž v závěrečné power-play snížil, ale víc už jeho tým nestihl.

12.kolo, neděle 28.10.2012
HC Kometa Brno                           2
Královští lvi Hradec Králové      1
Třetiny 1:0, 0:0, 1:1
Branky a nahrávky: 8. Horký (Hasoň, Dufek), 52. Dvořák (Šnajnar) – 60. Chalupa (Hofman). Rozhodčí: Mech – Bernard, Šustr. Vyloučení: 8:9, navíc Havlát (KOM) 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 84. Střely na branku: 34:15. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
HC Kometa Brno: Slavíček – Jirůšek, Zukal, Mikyska, Kratochvíl, Šnajnar, Gotthard, Sedláček – Dvořák, Havlát, Kališ, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Čejka, Horký, Dufek, Šmída, Hroudný.
Královští lvi Hradec Králové: Chour – Čech, Veselý, Luštinec, Píč, Fanderlik, Bureš – Matouš, Krejčík, Hronek, Zahradník, Martinec, Malík, Hejna, Hnik, Hofman, Matějček, Chalupa, Pavlík.