Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Mladší dorost se dlouho střelecky trápil, nakonec však nedal Rebelům šanci - obrázek

Mladší dorost se dlouho střelecky trápil, nakonec však nedal Rebelům šanci - obrázek

Dvacet sekund stačilo hradeckým mladším dorostencům, aby se v předehrávce s Havlíčkovým Brodem dostali do vedení. Soupeř sice ještě v první třetině překvapivě obrátil stav, ale v polovině utkání se už trvalá hradecká převaha promítla do vyrovnání a následně i definitivního obratu. Pod Bílou věží se nakonec zrodila zasloužená výhra domácích 5:3. Největší zásluhu na ní měl Matěj Krejčík, který dvakrát skóroval a dvakrát přesně asistoval.

5.kolo, čtvrtek 27.9.2012
Královští lvi Hradec Králové      5
HC Rebel Havlíčkův Brod            3
Třetiny 1:2, 2:0, 2:1
Branky a nahrávky: 1. Krejčík, 30. Krejčík (Zahradník, Chalupa), 37. Čech (Pavlík), 47. Zahradník (Krejčík, Chalupa), 53. Hofman (Krejčík, Zahradník) - 14. Jelínek (Kolouch), 19. Nguyen (Kraučuk, Jelínek), 59. Kraučuk (Nguyen).
Rozhodčí: Veselý – Pahulák, Pechánek.
Vyloučení: 5:9, navíc Bureš (HKR) 10 min. OT + OK.
Využití: 2:0.
Diváci: 88.
Střely na branku: 49:22.
Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3.
Královští lvi Hradec Králové: Weiss – Čech, Veselý, Brádler, Havránek, Píč, Šimůnek, Fanderlik, Bureš – Matouš, Krejčík, Hronek, Zahradník, Martinec, Hejna, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík.
HC Rebel Havlíčkův Brod: Brož – Lacina, Vacek, Benák, Bancíř, Bušek, Suchý – Jelínek, Vala, Veselka, Vlach, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Michálek, Kolouch.

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Byli jsme po celý zápas aktivnější, soupeře jsme jasně přestříleli. Bohužel jsme nebyli důrazní v předbrankovém prostoru a nedávali góly, proto se nám nepodařilo soupeři odskočit a vyhrát větším rozdílem. Konečně se nám vyprazdňuje marodka a poprvé jsme mohli hrát na celé čtyři formace. Výsledek nás může povzbudit do nedělního derby v Pardubicích.

M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one