Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Mladší dorost se dlouho střelecky trápil, nakonec však nedal Rebelům šanci

Mladší dorost se dlouho střelecky trápil, nakonec však nedal Rebelům šanci - obrázek

Mladší dorost se dlouho střelecky trápil, nakonec však nedal Rebelům šanci - obrázek

Dvacet sekund stačilo hradeckým mladším dorostencům, aby se v předehrávce s Havlíčkovým Brodem dostali do vedení. Soupeř sice ještě v první třetině překvapivě obrátil stav, ale v polovině utkání se už trvalá hradecká převaha promítla do vyrovnání a následně i definitivního obratu. Pod Bílou věží se nakonec zrodila zasloužená výhra domácích 5:3. Největší zásluhu na ní měl Matěj Krejčík, který dvakrát skóroval a dvakrát přesně asistoval.

5.kolo, čtvrtek 27.9.2012
Královští lvi Hradec Králové      5
HC Rebel Havlíčkův Brod            3
Třetiny 1:2, 2:0, 2:1
Branky a nahrávky: 1. Krejčík, 30. Krejčík (Zahradník, Chalupa), 37. Čech (Pavlík), 47. Zahradník (Krejčík, Chalupa), 53. Hofman (Krejčík, Zahradník) - 14. Jelínek (Kolouch), 19. Nguyen (Kraučuk, Jelínek), 59. Kraučuk (Nguyen).
Rozhodčí: Veselý – Pahulák, Pechánek.
Vyloučení: 5:9, navíc Bureš (HKR) 10 min. OT + OK.
Využití: 2:0.
Diváci: 88.
Střely na branku: 49:22.
Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3.
Královští lvi Hradec Králové: Weiss – Čech, Veselý, Brádler, Havránek, Píč, Šimůnek, Fanderlik, Bureš – Matouš, Krejčík, Hronek, Zahradník, Martinec, Hejna, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík.
HC Rebel Havlíčkův Brod: Brož – Lacina, Vacek, Benák, Bancíř, Bušek, Suchý – Jelínek, Vala, Veselka, Vlach, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Michálek, Kolouch.

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Byli jsme po celý zápas aktivnější, soupeře jsme jasně přestříleli. Bohužel jsme nebyli důrazní v předbrankovém prostoru a nedávali góly, proto se nám nepodařilo soupeři odskočit a vyhrát větším rozdílem. Konečně se nám vyprazdňuje marodka a poprvé jsme mohli hrát na celé čtyři formace. Výsledek nás může povzbudit do nedělního derby v Pardubicích.

02.10.2012 15:27:40
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one