Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Další prohra o gól, další ztracené body. Mladší dorost padl předposlednímu Brodu - obrázek

Smolná bilance hradeckých mladších dorostenců nebere konce, už pošesté ze čtrnácti kol prohráli nejtěsnějším rozdílem. Tentokrát zavítali na led předposledního Havlíčkova Brodu. Domácí tým šel po šesti minutách do vedení, které Hradečtí ve druhé části smazali. Naději na bodový zisk jim ale vzala vyloučení, z nichž Rebelové ve třetí třetině dvě potrestali, a gól Tomáše Zahradníka jedenáct sekund před koncem mohl už jen těžko něco změnit. Rebelové výsledkem 3:2 vybojovali své teprve třetí vítězství v sezóně.

14.kolo, neděle 4.11.2012

HC Rebel Havlíčkův Brod           3
Královští lvi Hradec Králové       2

Třetiny 1:0, 0:1, 2:1 Branky a nahrávky: 6. Suchý, 41. Bancíř (Nguyen), 58. Kraučuk (Vala) – 30. Pavlík (Bureš, Zahradník), 60. Zahradník (Chalupa, Bureš). Rozhodčí: Paur – Kuřítko, Šťastná. Vyloučení: 9:10, navíc Čech a Malík (oba HKR) 10 min. OT. Využití: 2:2. Diváci: 50. Střely na branku: 30:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Brož – Bancíř, Benák, Bušek, Klofáč, Lacina, Suchý, Vacek – Cejpek, Jelínek, Kolouch, Kraučuk, Michálek, Nguyen, Vala, Veselka, Vlach. Královští lvi

Hradec Králové: Chour – Brádler, Bureš, Čech, Fanderlik, Havránek, Luštinec, Píč, Šebek – Hejna, Hidveghy, Hnik, Hofman, Chalupa, Malík, Martinec, Matějček, Matouš, Pavlík, Zahradník.