Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.
Krásný zápas se smutným koncem - obrázek

Královští lvi Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 0-1 Třetiny 0:1, 0:0, 0:0

Branka a nahrávka: 14. Bělohorský (Lakatoš). Vyloučení: 5:5, navíc Bělohorský (LIB) 10 min. OT. Využití: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 28:39. Průběh utkání: 0:1.

Královští lvi Hradec Králové: Červený – Čech, Veselý, Brádled, Havránek, Píč, Fanderlik, Hroudný, Bureš – Matouš, Krejčík, Hronek, Zahradník, Šebek, Hejna, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík.

Bílí Tygři Liberec: Stezka – Eichler, Klinger, Balabán, Sucý, Mečíř, Němeček, Kysilka – Šír, Wiencek, Solenský, Černý, Lakatoš, Antonín, Zachar, Kačírek, Chlum, Bělohorský.

Ohlasy trenérů

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové): Sehráli jsme vynikající první třetinu, možná zatím nejlepší v celé soutěži. Bohužel jsme ale ze šancí, které jsme si vypracovali, nedali góly. Dodaly by nám sílu a nakoply do dalšího průběhu zápasu. Liberec měl vynikajícího brankáře, který všechny naše šance pochytal. Musím kluky pochválit za bojovnost, nechali na ledě všechno. Myslím, že to byl vynikající zápas, bohužel se šťastným koncem pro Liberec. Byli jsme mu rovnocenným soupeřem.

Jiří Vozák (Bílí Tygři Liberec): Myslím, že se hrál dobrý hokej z obou stran. Měli jsme trošku štěstí, že jsme dali jediný gól utkání, ačkoliv hra byla opravdu vyrovnaná. Hlavní zásluhu na výsledku mají především brankaři, kteří chytali na obou stranách skvěle. Posledních pět minut při nás stálo trošku sportovního štěstí. Hradec tam měl dvě dobré příležitosti, ale naštěstí pro nás to dopadlo dobře.