Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

1.3.2009 v 10 hod. HC VCES HK - HC Jablonec 7:2

Dnešní skóre otevřel po střele Dvořky Zdenda, který puk doklepl za soupeřova gólmana. Stav 1:0. Druhý gól přidal v první třetině Švístko po nádherné přihrávce Hrouďase. Po první třetině 2:0. Na začátku druhé třetiny přidal třetí branku David Valach, kterého zcela samotného před brnkou našel Šuty. Pak přišla šance v podobě naší přesilovky 5 na 3. Bohužel z naší strany byla velmi špatně odehraná a jednu z nahrávek na slepo soupeř vypíchl a v přečíslení 2 na 0 nedali Danovi šanci. Stav 3:1. Naše odpověď přišla okamžitě. Soupeřův odražený puk dorazil do branky David Vlach. Davidův první gól v sezóně GRATULUJEME !!! Pak našel Hrouďas krásným pasem na modré Zdendu a ten nedal soupeři šanci, 4:1. Góly do konce druhé třetiny ještě přidal Tvaroh po nahrávce Šutyho a Šuty po přihrávce Davida Valacha. Do šatny jsme odcházeli za stavu 7:1. Do třetí třetiny trenér změnil sestavu a do útoku postavil obránce a  útočníky do obrány. Soupeř již jen kosmeticky upravil stav na 7:2.        mafan

Výsledek: 7:2   /2:0,5:1,0:1/        Střely na branku:  31:13      Vyloučení: 0:3   Využití: 0:0

Sestava:    branka: Dan Dvořák

obrana: Fanderlik-Hroudný, Brádler-Šimůnek, Muška-Pek

útok: Švec-Václavec-Dvořák, Netušil-Valach-Tvardák, Vlach-Pelcl-Fuksa,