Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

11.1.2009 v 13 hod. HC Jablonec - HC VCES HK 0:12

Velmi krušný a težký byl vstup do zápasu. Prvních 8 minut jsme se nemohli prosadit a soupeř střílel z každé možné situace. Kouba nás podržel a chytil minimálně tři góly. Naše trápení ukončil Michal Tvardák, kterého pěkně našel Kryštof Pelcl a vedli jsme 1:0. Do konce třetiny ještě přidal Kryštof Pelcl a po krásné nahrávce Martina Fuksy i Mario Kellner. Přesto, že jsme třetinu na střely prohráli 7:14, na góly jsme ji vyhráli 3:0. Druhá třetina již byla jasně pod naší taktovkou a s přibívajícími góly v soupeřově bráně jsme zcela ovládli hřiště. Nejdříve se trefil Mario Kellner po nahrávce Davida Valacha, pak přidal dva góly Zdenda Václavec, nahrával opět David Valach a poslední branku ve druhé třetině přidal po přihrávce Víti Fanderlika Jarda Dvořák. Stav 7:0. Ve třetí třetině to již byl jen trénink na jednu bránu. Postupně se prosadili Lukáš Brádler, Martin Fuksa, Jakub Muška, David Valach a Zdeněk Václavec. Kluci plnili pokyny trenéra a bjovali až do konce. Kluci parádní výkon.

Výsledek: 12:0  (3:0, 4:0, 5:0)

Vyloučení: 4:1     Moucha 2x, Václavec, Pek      Využití :  0:0

Sestava:     Kouba         Fanderlik-Hroudný, Šimůnek-Brádler, Pek-Muška                      Dvořák-Kellner-Valach, Pelcl-Václavec-Tvardák, Vlach-Hůla-Jonáš, Fuksa

Góly a nahrávky: Fanderlik 0+1, Šimůnek 0+1, Muška 1+0, Brádler 1+0, Valach 1+2, Kellner 2+0, Dvořák 1+1, Pelcl 1+1, Václavec 3+0, Tvardák 1+1, Hůla 0+1, Fuksa 1+1, Kouba 0+1

Zdeněk Václavec dal tři branky v zápase, Kouba vychytal třetí nulu v sezóně a připsal si první asistenci a Jakub Muška vstřelil svůj první gól v soutěži. Gratulujeme !!!

Včera mě kluci udělali radost, tím jak přistoupili k utkání. Začátek nám sice nevyšel ideálně a soupeř nás přitlačil k vlastní brance, ale podržel nás Štěpán Kouba. Zápas mu včera vyšel na jedničku. Klíčové bylo, že jsme ubránili oslabení 5 na 3. Od tohoto momentu kluci začali lépe bruslit a taky dodržovat taktické pokyny, což vedlo k našim gólům. Soupeře jsme tím dost nalomili a od druhé třetiny jsme pak už dominovali. Líbilo se mi, že kluci hráli naplno a s chutí až do konce zápasu. Tak si to představuji. Další pozitivní věc vidím v tom, že se bodově prosadili i další hráči týmu. Dofám, že na tento výkon navážeme ve středu v Liberci. Tam už bude k dipsozici taky Ríša Švec a Robin. Tím by naše útočná síla měla ještě narůst.