Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

12.10.2008 v 10 hod. HC Jablonec - HC VCES HK 1:3

Nejhůře odehranný zápas sezóny. Kromě toho, že je je zraněný Zdenda, onemocněl ještě Mario a tak bylo zapotřebí zastoupit centry. S pozměněnou sestavou jsme nastoupili do zápasu od kterého jsme očekávali hladké vítězství. Opak byl pravdou. Po velmi špatně odehrané první třetině jsme nakonec střelili ve 14 min. gól, když Tvaroha poslal trenér do lajny k Dvořkovi. Ten ujel a krásně přihrál Michalovi na hokejku. Krásná střela a ukázkový gól. Stav 0:1 po první třetině. Ve druhé třetině trápení pokračovalo a soupeř vyrovnal. Po druhé třetině 1:1 bylo v šatně trochu rušno a trenér stáhl hru jen na dva útoky a protáčel tři dvojice beků. Kluci se dostali do tempa, začali více bruslit a začali jsme mít více ze hry. Ve vlastním oslabení vyvezl puk Dan Peků, převzal ho Robin a krásně zakončil. Stav 1:2. Tři minuty před koncem opět Tvaroh krásně našel Robina a ten se nemýlil a zvýšil na 1:3. Na stavu už nic nezměnilo ani, že soupeř odvolal brankáře. Po velice špatném výkoně nakonec povinné dva body jedou do Hradce.

Góly a asistence: Michal Tvardák 1+1, Robin Netušil 2+0, Dan Pek 0+1,

Tresty 1 min. : Vítek Fanderlik, Lukáš Brádler, Jarda Dvořák

Sestva:    brankář Kouba

Obrana: Fanderlik - Hroudný, Muška  - Brádler, Šimůnek - Pek

Útok: Tvardák - Netušil - Dvořák, Pelcl - Valach - Hůla, Fuksa - Kučera - Vlach, Jonáš