Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

14.1.2009 v 15 hod. Bílí Tygři Liberec - HC VCES HK 1:9

Zápas začal s 0,5 hodinovým posunem. Do zápasu jsme se pustili s vervou, ale netrvalo dlouho a již jsme hráli první oslabení. To předurčilo průběh zápasu. Z početní nevýhody jsme vytěžili maximum. Zdenda Václavec ujel přes celé hřiště a nekompromisně otevřel skóre. 1:0. Druhý gól přidal po pěkné akci Davida Valacha robin Netušil. 2:0. Do konce třetiny přidal ještě jeden gól Zdenda Václavec, kterého před brankou zcela volného našel Robin Netušil. Stav po první třetině 3:0 pro hradecká lvíčata. Ve druhé třetině již byl zápas zcela pod taktovkou hradeckých. Jen škoda těch nepromněněných šancí. Kryštof Pelcl nahrál Zdendovi Václavcovi a ten hetrickem zvýšil na 4:0 pro Hradec. V dalším v oslabení se blízknul Mario Kellner, projel přes dva hráče a krásně zakončil na 5:0. Mario Kellner zvýšil ještě na 6:0 po spolupráci s Davidem Valachem. Pak přišlo opět naše vyloučení a soupeř ho využil a snížil na 6:1. Do konce třetiny jsme ještě přidali jeden gól, z poza brány přihrál Robin Netušil Kryštofovi Pelclovi a ten nedal golmanovi šanci. Do šaten se odcházelo za stavu 7:1.  Na začátku třetí třetiny si role vyměnili a Kryštof Pelcl nahrál Robinovi Netušilovi, který zvýšil na 8:1. Do konce již rozhodnutého utkání přidal ještě jeden gól Zdenda Václavec po nahrávce Davida Valacha. Splnili jsme povinné vítězství. Škoda neproměněných akcí a do příštích zápasů se musíme vyvarovat útočných faulů. Silný soupeř by toto nekompromisně trestal.

Výsledek: 9:1  /3:0, 4:1, 2:0/

Vyloučení: 6:3  Muška, Dvořák, Netušil, Pelcl, Tvardák 2x    Využití: 0:1

Střely: 38:12

Sestava:  Kouba     Fanderlik-Hroudný, Hůla-Brádler, Jonáš-Muška       Valach-Kellner-Dvořák, Netušil-Václavec-Pelcl, Tvardák-Švec-Vlach, Fuksa