Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

15.2.2009 v 12,15 hod. HC Pardubice - HC VCES HK 7:2 /dohrávka/

Dohrávka přeloženého zépasu ohledně chřipkové epidemie.

S Pardubicemi jsme odehráli zápas ve velmi vysokém tempu. Bohužel se nám nepodařilo v první třetině proměnit alespoň jednu z mnoha šancí a umožnili jsme soupeři odskočit o dva góly. Ve druhé třetině se toto opakovalo a jen škoda dalších šancí, které neskončili v síti soupeře, např. Dvořkova tyč. O přestávce v šatně jsme si řekli, že nemáme co ztratit a že nedáme nic zadarmo. V úvodu třetí třetiny snížil Zdenda Václavec, když dorážel střelu Robina Netušila. Bohužel i na tento gól soupeř odpověděl a při našem oslabení přidal pátou branku.  Soupeř přidal ještě dvě branky.Pěknou střelou na konečných 7:2 snížil ještě Mikuláš Matouš, kterému nahrál Kryštof Pelcl. mafan

Třetiny: 2:0, 2:0, 3:2.
Branky a nahrávky Hradce: Zdeněk Václavec /Robin Netušil/, Mikuláš Matouš /Kryštof Pelcl/. Vyloučení: 3:6. Využití: 3:0.  Střely na branku: 26:16. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1, 7:2.
Sestava: Kryštof Hroudný-Víťa Fanderlik, Jakub Muška-Jarda Hůla, Josef Šimůnek-Dan Pek, Jarda Dvořák-Mario Kellner-David Valach, Robin Netušil-Zdeněk Václavec-Michal Tvardák, Richard Švec-Mikuláš Matouš-Kryštof Pelcl, David Vlach-Adam Jonáš-Martin Fuksa,
Pardubice: Tento zápas jsme chtěli vyhrát. Začátek se nám celkem vydařil a měli jsme tam několik velmi dobrých šancí. Bohužel jsme nedali branku a soupeři se to naopak povedlo. Stav 1:0 vydržel poměrně dlouho a stále jsme mohli hru zvrátit. V koncovce nám bohužel chybělo dost důrazu před bránou soupeře. Po inkasování na 2:0 jsme se trochu zadrhli, což byla voda na mlýn soupeři, který toho beze zbytku využil. O přestávce jsme kladli důraz na to, že není nic ztraceno a musíme hlavně bojovat před oběmi brankami a to se také stalo při našem prvním gólu. Bohužel pak přišla chyba našeho brankáře, který pustil branku ze středního pásma a opět jsme zvadli. Pak už byl na klucích vidět zmar a utkání bylo rozhodnuté. Škoda, měli jsme na to, ale i tak to bylo velmi dobré a přínosné utkání po stránce rychlosti hry a nasazení. Škoda, že jich není více. trenér Kostka