Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

18.1.2009 v 10 hod. HC VCES - HC Dvůr Král.-Náchod 7:0.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned z první buly si vypracoli pěknou šanci, ale gól nebyl. Prosadil se až Kryštof Pelcl, kterému nahrál Robin Netušil. Stav 1:0. Soupeř dobře bránil a protože jsme vůbec nehráli kombinačně nemohli jsme se prosadit. První třetina vůbec nebyla z pohledu hokeje pohledná. Spousta individuelních akcí končila na gólmanovi soupeře. Hodně jsme se trápili. Do konce třetiny jsme přidali ještě jeden gól, který přecejenom padl z kombinace. Mario Kellner našel na levé straně volného Jardu Dvořáka a ten přesnou nahrávkou na pravou tyč našel Davida Valacha. Brankář hostí se již nestačil přemístit a David kotouč krásně přiklepl do prázdné branky. Stav po první třetině 2:0. Ve druhé třetině se hra malinko zlepšila, nicméně pořád jsme se přizpůsobovali soupeři. Kryštof Hroudný našel Jardu Dvořáka a ten brankáři nedal šanci. 3:0. Následně se prosadila třetí lajna a to když Ríša Švec vystřelil na bránu, v klubku hráčů před brankou se nejlépe zorientoval Adam Jonáš a vstřelil svou prémiérovou branku v soutěži a Ríša si připsal svou první asistenci a bod v dresu HC VCES HK. Gratulujeme ! Do konce druhé třetiny se po nahrávce Jardy Dvořáka prosadil ještě Mario Kellner. Stav po druhé třetině 5:0. Ani třetí třetina nepřinesla do hry závan hokejového umu. Nicméně Svou druhou brankou se prosadil Kryštof Pelcl po nahrávce Zdeňka Václavce. Skóre uzavřel Mario Kellner, který dostal přihrávku od modré od Víti Fanderlika. Za stavu 7:0 hvizd sudího ukončil nepohledný nicméně povinně vítězný zápas.

Výsledek: 7:0  /2:0, 3:0, 2:0/         Střely: 59:8

Vyloučení: 4:1  Fanderlik 2x, Pek, Netušil   Využití: 0:0

Góly a přihrávky: Kellner /2+0/, Pelcl /2+0/, Dvořák /1+2/, Valach /1+0/, Jonáš /1+0/, Fanderlik /0+1/, Hroudný /0+1/, Netušil /0+1/, Václavec /0+1/, Švec /0+1/

Pochvala patří: Mario a Kryštof za 2 góly, Kouba za další odchytanou nulu.

Gratulace: Adam za první gól v soutěži a Ríša za první asistenci.

Včerejší zápas nebyl špatný, ale k ideálnímu měl také daleko. Výsledkově je 7:0 uspokojivé, ale vzhledem k počtu vypracovaných šancí to mělo být alespoň 15:0. V koncovce se musíme ještě zlepšit. Štepán v brance tentokrát neměl tolik práce, ale to málo, co na něj šlo bezpečně pokryl - nula je tedy zasloužená. U některých hráčů mi chybělo větší nasazení a touha se prosadit do branky. V obranné činnosti se ještě musíme zlepšit v těsném přístupu k soupeři a obraně prostoru. Jinak tam byly i pěkné akce, za které zaslouží kluci pochválit. Jen ta koncovka by měla být důraznější.