Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

19.10.2008 v 14,30 hod. HC VCES HK - HC Dvůr Král.-Náchod 9:1

Zápas byl již v lepším tempu a herní kombinaci než s Jabloncem. Oslabeného soupeře jsme k ničemu nepustili. Škoda jednoho gólu v naší síti a mnoho neproměněných šancí z důvodu sólování. Celkem slušně odehraný zápas a dva body v tabulce. Skóre otevřel v druhé minutě Hulič, který dorážel střelu Robina. Druhý gól přidal v šesté minutě Mario po přihrávce Fandrse. Ve třinácté minutě dorážel střelu Kůči za golmanova záda David Valach. Na konečných 4:0 po první třetině završil v poslední minutě opět Mario po krásné přihrávce Dvořky. Druhá třetina vyzněla též pro nás jednoznačně a to 3:0. Nejdříve se trefil Robin po nahrávce Huliče a pak dvakrát nahrál Hrouďas na hetrik Mariovi a na prvni gol v zapase Dvořkovi. Do šatny se šlo za stavu 7:0. Ve třetí třetině  hned na začátku po přihrávce Lukáše vstřelil gól Robin. Soupeř ještě stav upravil čestným gólem, když ujel a z nájezdu Štěpána překonal. Poslední slovo měl David Valach po nahrávce Kůči, který zakončil výsledk zápasu na 9:1.

Sestava:      Kouba

Obrana: Fandrs - Hrouďas, Moucha - Brádler, Pek - Pepča

Útok: Dvořka - Mario - Tvaroh, Hulič - Robin - Pelcl, Kůča - Valach - Fuska, Jonáš - Vlach

Góly / asistence/: Brádler (0+1), Dvořka (1+1), Fandrs ( 0+1), Hrouďas (0+2), Hulič (1+1), Mario (3+0), Kůča (0+2), Robin (2+1), Valach (2+0)

trest: Dvořka 1 min. loket, Robin 1 min. 6 hráčů, Valach 1 min. sekání, Dvořka 1 min. naražení, Tvaroh 1 min. sekání

zranění: Zdenda (ruka)