Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

2.11.2008 v 10 hod. HC VCES HK - HC Jaroměř 7:1

V neděli 2.11.2008 k nám do Hradce zavítala HC Jaroměř. První třetina byla hodně vyrovnnaná a několika skvělými zákroky nás podržel golman Kouba. Ve druhé třetině jsme již začínali mít navrh a vyhráli ji 2:0, třetí třetina byla již pod taktovkou hradeckých lvů, kteří ji vyhráli 5:1. Pochvala patří brankáři Štěpánovi Koubovi, který výborně odchytal již druhý zápas a zelené lajně ve složení Víťa Fanderlik - Kryštof Hroudný, David Valach - Robin Netušil - Jaroslav Dvořák, kteří zajistili všech 7 gólů v brance soupeře. Robinovi se podařilo vstřelit 6 gólů v jednom utkání.

HC VCES HK - HC Jaroměř  7:1 / 0:0, 2:0, 5:1/, góly a přihrávky: Robin Netušil /6+1/, Jarda Dvořák /1+4/, David Valach /0+2/

vyloučení 6:2   využito 0:0

Sestava:  brankář Kouba

obrana: Fanderlik - Hroudný, Šimůnek - Hůla, Muška - Pek

útok: Valach - Netušil - Dvořák, Brádler - Pelcl - Tvardák, Vlach - Jonáš - Fuksa, Kellner

Ze začátku nás soupeř tlačil rychlým bruslením, ale od poloviny jsme ukázali naši převahu a jasně zvítězili 7:1. Vyzvednul bych práci brankáře Štěpána Kouby a hlavně Robina Netušila, který vstřelil 6 branek a na jednu přihrál. Škoda jen toho jednoho gólu, který jsme obdrželi při vlastní přesilovce v závěru zápasu.   Vladimír Kostka