Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

23.11.2008 v 12,45 hod. na ZS Náchod HC Dvůr Král.-Náchod - HC VCES HK 1:15

Tak to bylo něco. Byla vidět hokejová paráda. Po první třetině jsme soupeře ve druhé a třetí třetině doslova zničili. V 6 min. po vyloučení Tvaroha se bránící čtyřka ve složení Hrouďas, Fándrs a Dvořka se Zdendou blýskli v oslabení. Dvořka krásně našel Zdendu a ten se nemýlil. Do konce třetiny ještě přidal gól Kryštof Pelcl po krásné nahrávce Tvaroha. Pak už to byla hra jen na jednu branku. První pětka se prosadila celkem 11 krát a druhá celkem 4 krát. Pochvala patří celému týmu a nejvíce Zdendovi, který střelil celkem 6 gólů a na 3 přihrál a Dvořkovi, který dal 3 góly a na 4 přihrál. Kluci si velmi pěkně přihrávali, tvořili hru a tvrdě přistupovali do osobních soubojů. Dneska opravdu ukázali, že hokej hrát umí, jen tak dál.

Výsledek: 1:15  (0:2,1:6,0:7)            Přesilovky: 2:0            ( Michal Tvardák, Josef Šimůnek)        Využití: 0:0

Góly a asistence: David Valach (2+1), Zdeněk Václavec (6+3), Jarda Dvořák (3+4), Kryštof Pelcl (2+0), Robin Netušil (1+0), Michal Tvardák (1+2), Vítek Fanderlik (0+2), Kryštof Hroudný (0+1), Lukáš Brádler (0+1)