Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

26.10.2008 v 11,30 hod. Bílí Tygři Liberec - HC VCES HK 1:8

I přes to, že kluci hráli oslabeni o Zdendu, Maria a Dvořku dokázali přivézt z Liberce dva body za výhru 8:1. Po vlažných dvou třetinách hradečtí ve třetí třetině rozhodli. Zápas pro nás nezačal dobře, hned z prvního útoku soupeře jsme z dorážky inkasovali a prohrávali 1:0. Do sirény jsme ještě postupně vstřelili tři góly. Nejdříve ujel Lukáš Brádler a vyrovnal na 1:1, pak střelou od modré Víťa Fanderlik trefil golmana, kterému puk vypadl a Michal Tvardák  ho pohotově dorazil do branky. Stav 1:2. Třetí gól připravila nejúspěšnější dvojice Robin Netušil - Kryštof Pelcl, druhý jmenovaný nahrál na střelu Robinovi. Druhá třetina moc pěkný hokej nepřinesla, přesto si kluci vyměnili role, tentokrát Robin nahrával Kryštofovi a ten se nemýlil. Stav 1:4. Za tohoto stavu jsme odešli do šaten. Třetí třetina ukázala, že hrát hokej kluci umí a celých 15 min. diktovali tempo. Nejdříve se prosadil David Valach po přihrávce Michala Tvardáka 1:5, pak přidal gól Robin po přihrávce Kryštofa Pelcla 1:6. Asistenci si připsal Jarda Hůla, který nahrál Davidovi Valachovi na druhý gól 1:7 a poslední 8 gól byl zase v režii  Netušil - Pelcl, nahrával Robin, střílel Kryštof Pelcl.

Góly a přihrávky: Robáč /2+2/, Kryštof P. /2+2/, David V. /2+0/, Tvaroh /1+1/, Lukáš B. /1+0/, Fandrs /0+1/, Hulič /0+1/

Vyloučení: 0:2   Robáč /1 min./, Moucha /1 min./