Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

27.-29.3. GRAND PRIX 2009 8. místo

 

Tunaj se nám bohužel po sportovní stránce moc nevydařil. Je to škoda, protože umíme předvádět lepší výkony, než které jsme ukázali. V porovnání týmů s námi bych viděl několik základních rozdílů: 1. některé týmy udělali pro úspěch více než my a to po všech stránkách. Už jen v soudržnosti rodičů při fandění byl znatelný rozdíl (i to děti vnímají). Dále některé děti nedokázali upnout svoji pozornost správným směrem, což pro mě bylo největším zklamáním. Necítil jsem takový ten týmový duch, kde by si kluci sami pomáhali a odporovali se. Týmy, které jsem vedl v minulých letech měli větší touhu po úspěchu. Naopak neustále řešíme osobní nekázeň uvnitř týmu. 2. Někteří kluci se bohužel minuli formou nebo podlehli nervozitě, což jejich výkony negativně ovlivnilo. 3. Výkonnost brankáře - Štěpán v brance se snažil co to šlo, ale bohužel to nestačilo na tuto úroveň turnaje. Postavou byl suveréně nejmenší brankář ze všech a po technické stránce chytání to ještě není ono - především horní část těla a práce lapačkou a vyrážečkou . Za snahu si jistě zaslouží pochvalu, ale těch laciných gólů bylo přeci jen mnoho. Také byl mínus ten, že jsme neměli náhradního brankáře a tak si musel Štěpán zkousnout vše až do konce i když mu to vůbec nešlo. 4.kombinační schopnosti - u většiny týmů byly lepší. To mě mrzí, protože na to kladu celou sezonu důraz. Něktěří hráči však stále nepochopili, že se jedná o kolektivní hru. Není možné vzít puk a nikomu ho nepůjčit dokud ho znovu neztratím - to nikam nevede.

Celkově zvato jsme už odehráli mnohem vydařenější turnaje, než zde a budiž nám to velkým ponaučením pro budoucí sezonu. Musíme na sobě ještě moc moc zapracovat, abychom se co nejvíce přiblížili elitě.

Po organizační stránce musím však být maximálně spokojený a chtěl bych poděkovat všem rodičům a dalším, kteří se na přípravě turnaje podíleli. Organizačně se turnaj rozhodně povedl na jedničku.


Výstupní testy na ledě včetně porovnání budou k dispozici v nejbližší době.

Děkuji všem klukům za uplynulou sezonu a rodičům za podporu svých ratolestí během celého roku a přeji zasloužený odpočinek během dubna k načerpání nových sil a především chuti do další sezony. Vrhneme se na to hned z kraje května.

V.Kostka - hlavní trenér
Chtěl bych všem, kteří se podíleli na turnaji,  touto cestou poděkovat za pomoc při organizaci turnaje Grand Prix 4. tříd 2009. Právě díky Vám se turnaj povedl a kluci budou mít pěkné vzpomínky. I když jsme čekali výsledek a umístění lepší musím konstatovat, že utkání s vícemistrem SC Kolín byl výborný a škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězství, které jsme ztratili až v samotném závěru. Zápas s VOKD Poruba byl také ze strany kluků zvládnutý celkem slušně a prostě nám štěstí nepřálo. Vítěztví nad Strakonicema nám zajistilo boj o 7. místo. Bohužel to bylo na turnaji vše co jsme předvedli. Zápas s Litvínovem a nedělní zápas o umístění s SKLH Žďárem nad Sázavou již nebyl z naší strany hokej. Myslím, že je potřeba se nad tím zamyslet. Každý z nás měl tu možnost jednotlivé kluky porovnat, jak si na tom vedou v rámci republiky.            mafan

 

17.06.2009 16:35:17
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one