Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

28.10.2008 v 11 hod. HC Pardubice - HC VCES HK 5:3

Prohráli jsme, protože jsme všude byli až druhý. Nestačili jsme bruslit se soupeřem. První dvě třetiny jsme prohráli 1:0  a 2:1. Ve druhé třetině se prosadil po přihrávce Robina Dvořka . Hra se změnila až ve třetí třetině, kdy trenér změnil hru na dvě pětky. Skóroval Michal Tvardák po přihrávce Robina a na konečných 5:3 upravil ještě Robin po přihrávce Jardy Dvořky. Výborně se ukázal Štěpán na kterého šlo celkem 38 střel a s 33-ti si poradil.

Výsledek 5:3

Přesilovky 1:2              Využití: 0:0                Vyloučření: Muška

Góly a asistence: Tvaroh /1+0/, Robáč /1+2/, Dvořka /1+1/

Sestava:     Kouba

obrana: Fanderlik-Hroudný, Muška-Brádler, Šimůnek-Pek,

útok: Valach-Hůla-Tvardák, Pelcl-Netušil-Dvořák, Vlach-Kučera-Jonáš.

V první a druhé třetině nás soupeř přebruslil. U puku jsme byli až druhý. Někteří kluci jako kdyby nechtěli hrát. Dvě nevyužité přesilovky. Když si vytvoříme šanci, tak neproměníme. Chyběli nám dnes citelně Mário a Zdenda. Zlepšení hry nastalo až ve třetí třetině, kdy jsme začali hrát na dvě pětky a hru vyrovnali. Ale bylo už pozdě, soupeř svúj náskok již pohlídal. Problém je naše špatná disciplína a to jak na střídačce, tak na ledě. Chvála patří našemu brankáři Štěpánu Koubovi, který si poradil s 33 střelami.