Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

30.11.2008 v 10 hod. HC VCES HK - Bílí Tygři Liberec 8:0

První třetinu jsme se hledali a přesto, že většinou se hrálo v obraném pásmu Tygrů, tak ani jediná střela neprošla za velmi dobře chytajícího golmana hostí. Naše hra se vyznačovala tím, že jsme málo přihrávali, hodně sólovali a celkový obraz hry v první třetině byl hodně špatný. Ve druhé třetině se obraz hry změnil a hlavně první pětka, která se prosadila hned třikrát a druhá a třetí pětka jednou. Nejdříve si pro puk zajel za Koubovu branku Zdenda, projel celým hřištěm a přesnou střelou se nemýlil. Stav 1:0. Druhý gól padl z hole Dvořky, kterého krásně před brankou našel Zdenda, 2:0. Třetí gól padl do sítě hostí když střelu Huliče dorážel Mario, 3:0. Na 4:0 zvýšil David Valach, když ho do sólového brejku poslal Fándrs. Na 5:0 ve druhé třetině upravila bránicí dvojice druhé lajny, Moucha přihrál Lukášovi a ten se vydal do obranného pásma hostí a s přehledem zavěsil. Ve třetí třetině krásně Mario našel úplně volného Fusku a pro něj již byla hračka dostat puk za golmanova záda, stav 6:0. Pak ještě dvěma góly upravil stav na 8:0 David Valach a dovršil tak hetrik v zápase.

Stav: 8:0 /0:0, 5:0, 3:0/   Vyloučení: 5:1  Využití: 0:0

Góly a nahrávky: David Valach /3+0/, Zdeněk Václavec /1+3/, Jarda Dvořák /1+0/, Jarda Hůla /0+1/, Mario Kellner /1+1/, Martin Fuksa /1+0/, Víťa Fanderlik /0+1/, Jakub Muška /0+1/, Lukáš Brádler /1+0/

Sestava: Kouba        Fanderlik-Hroudný, Muška-Brádler, Šimůnek-Jonáš            Valach-Václavec-Dvořák, Pelcl-Netušil-Tvardák, Hůla-Kellner-Vlach, Fuksa

Nebyl to celkově zrovna podařený zápas. Velmi se mi líbila hra obránců. Chci pochválit hlavně Lukáše Brádlera za poctivou práci, dále Jakuba Mušku a Víťu Fanderlika. Na druhou stranu jsem nebyl spokojen s útočnými řadami, hlavně s druhou ve složení Pelcl-Netušil-Tvardák. Nehráli kombinačně, nepřihrávali, dohadovali se mezi sebou a jejich sólové výpady neměli žádný efekt. Čekali jsme více gólů, povinné vítězství jsme splnili. Pro další klíčový zápas s Pardubicemi musíme hru podstatně zlepšit.

hlavní trenér: Vladimír Kostka