Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

4.1.2009 v 10 hod. HC VCES HK - HC Krkonoše 2:2

Zápas se pro nás začal vyvíjet dobře. Hned po vhazování jsme měli velikou šanci a tu neproměnili. Prosadit se podařilo před brankou až Davidovi Valachovi, který dorazil nahození před bránu Maria Kellnera. Stav 1:0. I přes hodně šancí stav vydržel až do konce první třetiny. Ve druhé třetině při chybě v obrané práci soupeř vyrovnal na 1:1. Na tento gól však kluci zareagovali. Jarda Dvořák krásně našel nehlídaného Maria Kellnera před brankou a ten trefil golmana mezi betony. Stav 2:1. Krásné šance si vypracovali i Muška, Brádler, který se trefil do masky golmana. Žádný gól však v síti soupeře již do konce druhé třetiny neskončil. Ve třetí třetině soupeř hru vyrovnal. Po nahození z rohu jsme dostali smolný gól, který propadl Koubovi do branky. Stav 2:2. Vyloučením dvou našich hráčů jsme za tohoto nepříznivého stavu hráli oslabeni 3 na 5. Nakonec jsme se ubránili. Bohužel jsme již na vyrovnávací gól nedokázali odpovědět a tak stav 2:2 zůstal svítit na tabuly po skončení utkání.

Výsledek: 2:2  /1:0,1:1,0:1/          Střely: 25:20

Sestava:  Kouba       Fanderlik-Hroudný, Brádler-Šimůnek, Muška-Pek      Valach-Kellner-Dvořák, Pecl-Matouš-Tvardák, Vlach-Hůla-Fuksa-Jonáš

Vyloučení: 4:4  Fanderlik, Šimůnek, Tvardák, Kellner    Využití: 1:0

Vrchlabí nám včera jasně ukázalo, že odhodlaný , disciplinovaný a ukázněný tým nás může potrápit. Hráči bohužel k zápasu nepřistoupili už od rozcvičky a rozbruslení tak jak jsme jim říkali a samozřejmě se to pak ukázalo v zápase. Chyběl mi tam především větší zápal do hry a osobní nasazení. Naší starou bolestí je navíc fakt, že někteří hráči stále nechtějí pochopit, že se jedná o kolektivní sport a řeší na střídačce pro tým nevýznamné osobní záležitosti. To že se hrál první zápas od svátků není žadná výmluva, protože to bylo pro oba týmy stejné. Navíc jsme v Kolíně hráli mnohem lépe. Je to v našich hlavách. Ztráta bodu nic neřeší, protože potřebujem tak jako tak v Pardubicích vyhrát. Remíza by v Pardubicích ani v případě našeho včerejšího vítězství nic neřešila, protože máme horší součet skóre ve vzájemných zápasech. Teď se musíme koncentrovat na další utkání a přistoupit k nim zodpovědněji než včera. Pak si myslím, že se nemusíme bát.