Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

7.1.2009 v 14 hod. HC Jaroměř - HC VCES HK 2:7

Pěkná první třetina byla vidět ve středu v Jaroměři. Tu jsme vyhráli 6:1 Kluci si přihrávali, věděli o sobě a stříleli. Nejlépe si vedli Dvořka s Májou, oba dali dva góly a na jeden a dva přihráli. Prosadil se ještě Robin a Tvaroh. Za soupeře vyrovnával na 1:1 Kůča. Velmi dobře si vedli i obránci po asistenci si připsali Hroudný, Fanderlik a Brádler. Bohužel od druhé třetiny se naše hra změnila k horšímu, vytratilo se bruslení, herní kombinace a v neposlední řadě i kázeň na střídačce. Stav po druhé třetině 7:1. Poslední třetina již nebyla z naší strany o hokeji a prohráli jsme ji 0:1. Takovéto zápasy musíme hrát naplno až do konce.

Výsledek: 7:2  /6:1, 1:0, 0:1/

Vyloučení: 2  Dvořák, Tvardák

Góly a nahrávky: Dvořák /2+1/, Kellner /3+2/, Hůla /0+1/, Netušil /1+0/, Tvardák /1+0/, Fanderlik/0+1/, Hroudný /0+1/, Brádler /0+1/

Sestava:  Kouba    Fanderlik-Hroudný, Brádler-Šimůnek, Muška-Pek     Dvořák-Kellner-Valach, Hůla-Netušil-Tvardák, Matouš-Václavec-Pelcl, Vlach-Fuksa-Jonáš,

Zápas se nám povedl dle našich představ pouze v 1.třetině, kdy jsme soupeře předčili ve všech činnostech. Hlavně v bruslení a kombinaci. Bohužel to mělo za následek nepochopitelné uspokojení a nastal útlum v aktivitě, což vedlo k přizpůsobení se soupeři. Hráči přestali dodržovat pokyny, které vedly v 1.třetině k úspěchu a začali sólovat. Exces Dvořky a Robina v chování na střídačce jsme řešili radikálně, neboť to nebylo poprvé a ostatní hráče to odvádělo od soustředění se na hru. Navíc je to z mého pohledu i trapné a soupeře to jen motivuje ke zvýšení úsilí. Je třeba makat celý zápas a ne jen jednu třetinu. Silnější soupeř by toho využil k výsledkovému obratu, což se nám nesmí stávat. Za výkon v 1.třetině, ale můžu kluky pochválit.