Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Přátelský zápas HC VCES HK - HC Letňany 2:5

Na Letňany jsme dnes neměli. Všude u puku jsme byli později, pomaleji jsme bruslili a v neposlední řadě gólové šance končili v náručí soupeřova gólmana. Už začátek nasvědčoval tomu, že dnes nás čeká těžký soupeř, který suveréně vede tabulku středočeského kraje. Brankou v úvodu 1. třetiny se soupeř ujal vedení. Své vedení pak zvýšil ještě na 2:0. Před prvním odchodem do šaten ještě snížil krásným gólem Tvaroh po přihrávce Davida Vlacha. Druhá třetina, která byla bez branek nás stála spoustu sil, protože jsme hráli 5 x oslabení. Důvod, nestačili jsme bruslit se soupeřem a faulovali. V závěrečné třetině jsme si na začátku vytvořili tlak, ale šance neproměnili. Naopak z protiútoku skóroval soupeř. Tři minuty  před koncem ujel Robin a vystřelil, z dorážky skóroval Kryštof Pelcl. Naděje na obrat však netrvala dlouho, soupeř z protiútoku okamžitě skóroval a do konce zápasu přidal ještě jednu branku. Stav zápasu 2:5.

Branky: Michal Tvardák a Kryštof Pelcl   Asistence: David Vlach a Robin Netušil

Trest 1 min.: Robin Netušil, Mario Kellner, Jarda Dvořák, Adam Jonáš, Kryštof