Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Srdcervoucí zápas jsme dnes měli možnost vidět na Zimním stadionu v Hradci Králové. V začátku zápasu jsme hned dvakrát ohrozili branku hostí. Skóre otevřel Jarda Hůla, který odražený puk nekompromisně dostal za záda hostujícího gólmana, stav HC VCES HK – HC Moeller PCE 1:0. Pak soupeř využil naše zaváhání a vyrovnal skóre na 1:1. Krásnou akcí se předvedl Zdenda Václavec, který našel Jardu Dvořáka a ten krásnou střelou poslal Hradec do vedení, stav 2:1. Druhá třetina však přinesla pro hradecké barvy pohromu. Z naší hry se vytratila rychlost, přihrávky a soupeř toto tvrdě trestal a to třemi góly, jeden jsme obdrželi v oslabení. Díky brankáři Štěpánu Koubovi, který měl pár pěkných zákroků a náhodě jsme nedostali gólů více. Soupeř využil druhou třetinu a otočil zápas ve svůj prospěch 2:4. Velmi emotivní nádech měla přestávka v šatně, kterou velmi dobře svou řečí ke klukům zvládl hlavní trenér. Do třetí třetiny hradečáci nastoupili bravurně. Na začátku třetí třetiny se Mario Kellner protáhl za soupeřovou brankou a našel úplně volného Robina Netušila, ten se nemýlil. 3:4. Tato dvojice si akci ještě zopakovala, když Robin nahrál Mariovi a ten dostal puk za gólmana hostí, stav 4:4.To v co málokdo doufal se stalo skutečností, kluci nesložili zbraně, zabojovali a skóre vyrovnali. Chybu v otevřené obraně potrestal soupeř a znovu se tři minuty před koncem utkání ujal vedení 4:5.  Necelé dvě minuty před koncem jsme odvolali brankáře. Veliká bitva se chýlila ke konci a v čase 14.53 našel krásnou přihrávkou Kryštof Hroudný Robina a ten upravil na konečných a zasloužených 5:5. Všem klukům patří veliké poděkování za třetí třetinu, za bojovnost, za to, že nesložili zbraně a dokázali sobě, rodičům i trenérům, že hokej hrát umí. Dnes za předvedený výkon znělo z hradeckého kotle „ hoši děkujem“.

mafan

Výsledek: 5:5 /2:1, 0:3, 3:1/    Vyloučení:  3:2  Využití:  0:1       Střely:  22:18

Sestava:           branka:           Kouba

Obrana:            Fanderlik-Hroudný, Moucha-Brádler, Šimůnek-Pek,

Útok:                Valach-Václavec-Dvořák, Hůla-Kellner-                                                 Netušil,Tvardák-Pelcl-Vlach,

Jonáš, Fuksa,

Vyloučení:  Jakub Muška, Vítek Fanderlik, Michal Tvardák

Po dobrém začátku, kdy jsme dobře odehráli první třetinu, přišel pád ve druhé. Nebruslili jsme vytratila se koncepce hry, výkon byl celkově velmi špatný. V přestávce proběhla důrazná domluva směrem ke klukům. Nasazení, bojovnost ve třetí třetině rozhodla o remíze 5:5. Chci kluky pochválit hlavně za to že, že nesložili zbraně a i za stavu 2:4 vstoupili do třetí třetiny výborně a skvěle ji odehráli. Celkově byl zápas atraktivní a  velmi dobrý. Trenér Kostka

První třetinu jsme se hledali a přesto, že většinou se hrálo v obraném pásmu Tygrů, tak ani jediná střela neprošla za velmi dobře chytajícího golmana hostí. Naše hra se vyznačovala tím, že jsme málo přihrávali, hodně sólovali a celkový obraz hry v první třetině byl hodně špatný. Ve druhé třetině se obraz hry změnil a hlavně první pětka, která se prosadila hned třikrát a druhá a třetí pětka jednou. Nejdříve si pro puk zajel za Koubovu branku Zdenda, projel celým hřištěm a přesnou střelou se nemýlil. Stav 1:0. Druhý gól padl z hole Dvořky, kterého krásně před brankou našel Zdenda, 2:0. Třetí gól padl do sítě hostí když střelu Huliče dorážel Mario, 3:0. Na 4:0 zvýšil David Valach, když ho do sólového brejku poslal Fándrs. Na 5:0 ve druhé třetině upravila bránicí dvojice druhé lajny, Moucha přihrál Lukášovi a ten se vydal do obranného pásma hostí a s přehledem zavěsil. Ve třetí třetině krásně Mario našel úplně volného Fusku a pro něj již byla hračka dostat puk za golmanova záda, stav 6:0. Pak ještě dvěma góly upravil stav na 8:0 David Valach a dovršil tak hetrik v zápase.

Stav: 8:0 /0:0, 5:0, 3:0/   Vyloučení: 5:1  Využití: 0:0

Góly a nahrávky: David Valach /3+0/, Zdeněk Václavec /1+3/, Jarda Dvořák /1+0/, Jarda Hůla /0+1/, Mario Kellner /1+1/, Martin Fuksa /1+0/, Víťa Fanderlik /0+1/, Jakub Muška /0+1/, Lukáš Brádler /1+0/

Sestava: Kouba        Fanderlik-Hroudný, Muška-Brádler, Šimůnek-Jonáš            Valach-Václavec-Dvořák, Pelcl-Netušil-Tvardák, Hůla-Kellner-Vlach, Fuksa

Nebyl to celkově zrovna podařený zápas. Velmi se mi líbila hra obránců. Chci pochválit hlavně Lukáše Brádlera za poctivou práci, dále Jakuba Mušku a Víťu Fanderlika. Na druhou stranu jsem nebyl spokojen s útočnými řadami, hlavně s druhou ve složení Pelcl-Netušil-Tvardák. Nehráli kombinačně, nepřihrávali, dohadovali se mezi sebou a jejich sólové výpady neměli žádný efekt. Čekali jsme více gólů, povinné vítězství jsme splnili. Pro další klíčový zápas s Pardubicemi musíme hru podstatně zlepšit.

hlavní trenér: Vladimír Kostka

Tak to bylo něco. Byla vidět hokejová paráda. Po první třetině jsme soupeře ve druhé a třetí třetině doslova zničili. V 6 min. po vyloučení Tvaroha se bránící čtyřka ve složení Hrouďas, Fándrs a Dvořka se Zdendou blýskli v oslabení. Dvořka krásně našel Zdendu a ten se nemýlil. Do konce třetiny ještě přidal gól Kryštof Pelcl po krásné nahrávce Tvaroha. Pak už to byla hra jen na jednu branku. První pětka se prosadila celkem 11 krát a druhá celkem 4 krát. Pochvala patří celému týmu a nejvíce Zdendovi, který střelil celkem 6 gólů a na 3 přihrál a Dvořkovi, který dal 3 góly a na 4 přihrál. Kluci si velmi pěkně přihrávali, tvořili hru a tvrdě přistupovali do osobních soubojů. Dneska opravdu ukázali, že hokej hrát umí, jen tak dál.

Výsledek: 1:15  (0:2,1:6,0:7)            Přesilovky: 2:0            ( Michal Tvardák, Josef Šimůnek)        Využití: 0:0

Góly a asistence: David Valach (2+1), Zdeněk Václavec (6+3), Jarda Dvořák (3+4), Kryštof Pelcl (2+0), Robin Netušil (1+0), Michal Tvardák (1+2), Vítek Fanderlik (0+2), Kryštof Hroudný (0+1), Lukáš Brádler (0+1)

Tak se to povedlo. Kouba se přeci jen dočkal a vychytal dnes v zápase proti HC Jablonec n.N. svou první nulu. Blahopřejeme. Přesto, že soupeř přijel oslaben  byl vidět pěkný zápas. Především první a druhá třetina byla z naší strany odehrána velmi dobře. Hlavně první a druhá pětka ukázala pěkný kombinační hokej, kluci o sobě věděli a soupeře přehrávali. K vidění byli i pěkné góly, v první třetině 4 a ve druhé 3 góly. Ve třetí třetině jsme zápas již jen dohrávali, kombinace se vytratila a pohledný hokej také. Přidali jsme ještě jeden gól na konečných 8:0.

Výsledek:  8:0 / 4:0, 3:0, 1:0 /      Přesilovky: 0:2        Využití: 0:0

Sestava:     Kouba - Fanderlik, Hroudný, Muška, Brádler, Šimůnek, Pek - Valach, Václavec, Dvořák, Pelcl, Netušil, Tvaroh, Jonáš, Hůla, Valach, Fuksa

Kluci dnes odehráli velmi pěkné utkání. Prosadili se všechny tři pětky. Po zápase zavládla v kabině dobrá nálada. Vypadá to, že trápení je už za námi. Dneska jsme byli svědky kombinační hry, přihrávek, střel na bránu a důslednosti před soupeřovou brankou. Ve druhé třetině soupeř ani jednou nevystřelil na naší branku. Škoda jen, že jsme neudrželi nulu, ale určitě to v příštích zápasech přijde.

Výsledek zápasu: 1:12, / 0:4, 0:3, 1:5 /                                           Přesilovky: 2:1                      Využití: 0:0          Sestava:  Štěpán Kouba - Víťa Fanderlik, Kryštof Hroudný, Jakub Muška, Lukáš Brádler, Pepa Šimůnek, Dan Pek - David Valach, Zdeněk Václavec, Jarda Dvořák, Kryštof Pelcl, Robin Netušil, Michal Tvardák, Adam Jonáš, Jarda Hůla, Tomáš Kučera, David Vlach, Martin Fuksa

V neděli 2.11.2008 k nám do Hradce zavítala HC Jaroměř. První třetina byla hodně vyrovnnaná a několika skvělými zákroky nás podržel golman Kouba. Ve druhé třetině jsme již začínali mít navrh a vyhráli ji 2:0, třetí třetina byla již pod taktovkou hradeckých lvů, kteří ji vyhráli 5:1. Pochvala patří brankáři Štěpánovi Koubovi, který výborně odchytal již druhý zápas a zelené lajně ve složení Víťa Fanderlik - Kryštof Hroudný, David Valach - Robin Netušil - Jaroslav Dvořák, kteří zajistili všech 7 gólů v brance soupeře. Robinovi se podařilo vstřelit 6 gólů v jednom utkání.

HC VCES HK - HC Jaroměř  7:1 / 0:0, 2:0, 5:1/, góly a přihrávky: Robin Netušil /6+1/, Jarda Dvořák /1+4/, David Valach /0+2/

vyloučení 6:2   využito 0:0

Sestava:  brankář Kouba

obrana: Fanderlik - Hroudný, Šimůnek - Hůla, Muška - Pek

útok: Valach - Netušil - Dvořák, Brádler - Pelcl - Tvardák, Vlach - Jonáš - Fuksa, Kellner

Ze začátku nás soupeř tlačil rychlým bruslením, ale od poloviny jsme ukázali naši převahu a jasně zvítězili 7:1. Vyzvednul bych práci brankáře Štěpána Kouby a hlavně Robina Netušila, který vstřelil 6 branek a na jednu přihrál. Škoda jen toho jednoho gólu, který jsme obdrželi při vlastní přesilovce v závěru zápasu.   Vladimír Kostka

Prohráli jsme, protože jsme všude byli až druhý. Nestačili jsme bruslit se soupeřem. První dvě třetiny jsme prohráli 1:0  a 2:1. Ve druhé třetině se prosadil po přihrávce Robina Dvořka . Hra se změnila až ve třetí třetině, kdy trenér změnil hru na dvě pětky. Skóroval Michal Tvardák po přihrávce Robina a na konečných 5:3 upravil ještě Robin po přihrávce Jardy Dvořky. Výborně se ukázal Štěpán na kterého šlo celkem 38 střel a s 33-ti si poradil.

Výsledek 5:3

Přesilovky 1:2              Využití: 0:0                Vyloučření: Muška

Góly a asistence: Tvaroh /1+0/, Robáč /1+2/, Dvořka /1+1/

Sestava:     Kouba

obrana: Fanderlik-Hroudný, Muška-Brádler, Šimůnek-Pek,

útok: Valach-Hůla-Tvardák, Pelcl-Netušil-Dvořák, Vlach-Kučera-Jonáš.

V první a druhé třetině nás soupeř přebruslil. U puku jsme byli až druhý. Někteří kluci jako kdyby nechtěli hrát. Dvě nevyužité přesilovky. Když si vytvoříme šanci, tak neproměníme. Chyběli nám dnes citelně Mário a Zdenda. Zlepšení hry nastalo až ve třetí třetině, kdy jsme začali hrát na dvě pětky a hru vyrovnali. Ale bylo už pozdě, soupeř svúj náskok již pohlídal. Problém je naše špatná disciplína a to jak na střídačce, tak na ledě. Chvála patří našemu brankáři Štěpánu Koubovi, který si poradil s 33 střelami.

Vladimír Kostka hlavní trenér.

I přes to, že kluci hráli oslabeni o Zdendu, Maria a Dvořku dokázali přivézt z Liberce dva body za výhru 8:1. Po vlažných dvou třetinách hradečtí ve třetí třetině rozhodli. Zápas pro nás nezačal dobře, hned z prvního útoku soupeře jsme z dorážky inkasovali a prohrávali 1:0. Do sirény jsme ještě postupně vstřelili tři góly. Nejdříve ujel Lukáš Brádler a vyrovnal na 1:1, pak střelou od modré Víťa Fanderlik trefil golmana, kterému puk vypadl a Michal Tvardák  ho pohotově dorazil do branky. Stav 1:2. Třetí gól připravila nejúspěšnější dvojice Robin Netušil - Kryštof Pelcl, druhý jmenovaný nahrál na střelu Robinovi. Druhá třetina moc pěkný hokej nepřinesla, přesto si kluci vyměnili role, tentokrát Robin nahrával Kryštofovi a ten se nemýlil. Stav 1:4. Za tohoto stavu jsme odešli do šaten. Třetí třetina ukázala, že hrát hokej kluci umí a celých 15 min. diktovali tempo. Nejdříve se prosadil David Valach po přihrávce Michala Tvardáka 1:5, pak přidal gól Robin po přihrávce Kryštofa Pelcla 1:6. Asistenci si připsal Jarda Hůla, který nahrál Davidovi Valachovi na druhý gól 1:7 a poslední 8 gól byl zase v režii  Netušil - Pelcl, nahrával Robin, střílel Kryštof Pelcl.

Góly a přihrávky: Robáč /2+2/, Kryštof P. /2+2/, David V. /2+0/, Tvaroh /1+1/, Lukáš B. /1+0/, Fandrs /0+1/, Hulič /0+1/

Vyloučení: 0:2   Robáč /1 min./, Moucha /1 min./

Využití: 0:0

Sestava:     brankář: Koubič

obrana: Fandrs-Hrouďas, Pepča-Lukáš, Jones-Dan

útok: David V.-Hulič-Tvaroh, Kryštof P-Robáč-Fuska, David Vlach-Moucha-Kůča

Zápas byl již v lepším tempu a herní kombinaci než s Jabloncem. Oslabeného soupeře jsme k ničemu nepustili. Škoda jednoho gólu v naší síti a mnoho neproměněných šancí z důvodu sólování. Celkem slušně odehraný zápas a dva body v tabulce. Skóre otevřel v druhé minutě Hulič, který dorážel střelu Robina. Druhý gól přidal v šesté minutě Mario po přihrávce Fandrse. Ve třinácté minutě dorážel střelu Kůči za golmanova záda David Valach. Na konečných 4:0 po první třetině završil v poslední minutě opět Mario po krásné přihrávce Dvořky. Druhá třetina vyzněla též pro nás jednoznačně a to 3:0. Nejdříve se trefil Robin po nahrávce Huliče a pak dvakrát nahrál Hrouďas na hetrik Mariovi a na prvni gol v zapase Dvořkovi. Do šatny se šlo za stavu 7:0. Ve třetí třetině  hned na začátku po přihrávce Lukáše vstřelil gól Robin. Soupeř ještě stav upravil čestným gólem, když ujel a z nájezdu Štěpána překonal. Poslední slovo měl David Valach po nahrávce Kůči, který zakončil výsledk zápasu na 9:1.

Sestava:      Kouba

Obrana: Fandrs - Hrouďas, Moucha - Brádler, Pek - Pepča

Útok: Dvořka - Mario - Tvaroh, Hulič - Robin - Pelcl, Kůča - Valach - Fuska, Jonáš - Vlach

Góly / asistence/: Brádler (0+1), Dvořka (1+1), Fandrs ( 0+1), Hrouďas (0+2), Hulič (1+1), Mario (3+0), Kůča (0+2), Robin (2+1), Valach (2+0)

trest: Dvořka 1 min. loket, Robin 1 min. 6 hráčů, Valach 1 min. sekání, Dvořka 1 min. naražení, Tvaroh 1 min. sekání

zranění: Zdenda (ruka)

Nejhůře odehranný zápas sezóny. Kromě toho, že je je zraněný Zdenda, onemocněl ještě Mario a tak bylo zapotřebí zastoupit centry. S pozměněnou sestavou jsme nastoupili do zápasu od kterého jsme očekávali hladké vítězství. Opak byl pravdou. Po velmi špatně odehrané první třetině jsme nakonec střelili ve 14 min. gól, když Tvaroha poslal trenér do lajny k Dvořkovi. Ten ujel a krásně přihrál Michalovi na hokejku. Krásná střela a ukázkový gól. Stav 0:1 po první třetině. Ve druhé třetině trápení pokračovalo a soupeř vyrovnal. Po druhé třetině 1:1 bylo v šatně trochu rušno a trenér stáhl hru jen na dva útoky a protáčel tři dvojice beků. Kluci se dostali do tempa, začali více bruslit a začali jsme mít více ze hry. Ve vlastním oslabení vyvezl puk Dan Peků, převzal ho Robin a krásně zakončil. Stav 1:2. Tři minuty před koncem opět Tvaroh krásně našel Robina a ten se nemýlil a zvýšil na 1:3. Na stavu už nic nezměnilo ani, že soupeř odvolal brankáře. Po velice špatném výkoně nakonec povinné dva body jedou do Hradce.

Góly a asistence: Michal Tvardák 1+1, Robin Netušil 2+0, Dan Pek 0+1,

Tresty 1 min. : Vítek Fanderlik, Lukáš Brádler, Jarda Dvořák

Sestva:    brankář Kouba

Obrana: Fanderlik - Hroudný, Muška  - Brádler, Šimůnek - Pek

Útok: Tvardák - Netušil - Dvořák, Pelcl - Valach - Hůla, Fuksa - Kučera - Vlach, Jonáš