Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Na Letňany jsme dnes neměli. Všude u puku jsme byli později, pomaleji jsme bruslili a v neposlední řadě gólové šance končili v náručí soupeřova gólmana. Už začátek nasvědčoval tomu, že dnes nás čeká těžký soupeř, který suveréně vede tabulku středočeského kraje. Brankou v úvodu 1. třetiny se soupeř ujal vedení. Své vedení pak zvýšil ještě na 2:0. Před prvním odchodem do šaten ještě snížil krásným gólem Tvaroh po přihrávce Davida Vlacha. Druhá třetina, která byla bez branek nás stála spoustu sil, protože jsme hráli 5 x oslabení. Důvod, nestačili jsme bruslit se soupeřem a faulovali. V závěrečné třetině jsme si na začátku vytvořili tlak, ale šance neproměnili. Naopak z protiútoku skóroval soupeř. Tři minuty  před koncem ujel Robin a vystřelil, z dorážky skóroval Kryštof Pelcl. Naděje na obrat však netrvala dlouho, soupeř z protiútoku okamžitě skóroval a do konce zápasu přidal ještě jednu branku. Stav zápasu 2:5.

Branky: Michal Tvardák a Kryštof Pelcl   Asistence: David Vlach a Robin Netušil

Trest 1 min.: Robin Netušil, Mario Kellner, Jarda Dvořák, Adam Jonáš, Kryštof

Vstup do zápasu se nám moc nepovedl, po první třetině jsme prohrávali 0:1. Druhá třetina však byla něco jiného vyhráli jsme 4:0 a rozhodli tak o zápase. Třetí třetina se již jen dohrávala a nepřinesla žádné překvapení 3:2. Celkový stav zápasu po zásluze 7:3. Dva body zůstaly doma a jsme zatím druhý bez porážky za Pardubicemi, ale máme zápas k dobru.

Sestava:     Kouba

Hroudný - Šimůnek, Muška - Brádler, Fanderlik - Pek,

Valach - Václavec - Jonáš / Dvořák/, Vlach /Netušil/ - Kellner - Hůla, Pelcl - Kučera /Fuksa/ - Tvardák

asistence: 1x Šimůnek, 1x Václavec, 2x Dvořák, 1x Hůla, 1x Tvardák,

góly: 2x Valach, 2x Netušil, 2x Pelcl, 1x Fuksa

Dva body za výhru 11:1, poměrně vysoké vítězství, ale velmi špatný výkon. Tak shrnul utkání hlavní trenér Kostka. Bohužel velmi často jsme se přizpůsobovali hře Jaroměře, kde hráli ve většině třeťáci a měli malou zkušenost s velkým hokejem. Často to byla honěná za pukem, kluci si nedrželi místa, nenehrávali a často vynikali jen sólem.

Góly: Václavec 3x, Kellner 2x, Dvořák 2x, Pelcl 2x, Brádler, Tvardák

Sestava: brankáři : Kouba, Dvořák

obrana: Hroudný - Šimůnek, Moucha - Brádler, Jonáš - Pek

útok:  Valach - Václavec - Dvořák, Pelcl - Kellner - Hůla, Netušil - Tvardák - Kučera, Fuksa - Vlach

nemocen: Fanderlik

Dobře rozehranná první třetina, kdy jsme vedli 3:0 soupeře viditelně zaskočila. Ve druhé třetině jsme v úvodu zvýšili na 4:0, ale hned v zápětí jsme během 1,5 min. inkasovali tři branky 4:3 a soupeř se dostal do hry. Obraz hry se změnil, hra se vyrovnala a Pardubice nám nechtěli dát nic zadarmo. Ve třetí třetině a hlavně v jejím závěru v nervy drásajícím tempu jsme si již výsledek 6:5 uhlídali a získali tak první velmi důležité dva body se silným soupeřem.

Sestava:

Brankář: Kouba /Dvořák/

Obrana: Hroudný - Šimůnek, Brádler - Muška, Fanderlik - Pek /Jonáš/

Útok: Dvořák - Václavec- Valach, Hůla - Kellner - Netušil, Kučera -  Tvardák - Pelcl

náhr.: Vlach, Fuksa

Góly: 4x Kellner, 1x Valach,

Časy tréninků: - obrázek