Vítáme Vás na stránkách hokejového klubu HC Královští Lvi Hradec Králové mladší dorost.

Nový příspěvek

Vážně uvažujeme o koupi této desky HTA SAS BOARD pro nácvik stickhandlingu, rychkých nohou, koordinačního cvičení a střelby pro 5. a 6. třídu HC VCES HK.  Podrobnosti viz zobrazit celé.                                 mafan

Jedná se o tréninkovou desku HTA SAS BOARD rozměru 2,34x2,63m jejímž autorem je HTA. Jedná se o perforovanou desku s přesným vyznačením zón pro jednotlivé driblingy a sníženým třením pro dokonalou simulaci ledu. V kombinaci se stickhandling puky či FLYpucky je styčná plocha tak malá, že podmínky tréninku jsou srovnatelné s ledem. Deska slouží k přesnému nácviku stickhandlingu, rychlých nohou, koordinačních cvičení i střelby. Výhodou SAS BOARD je možnost přesného nácviku jednotlivých cvičení dle DVD a je úplně jedno jestli hráč stojí na desce v Táboře, Lipolci, Stockholmu či New Yorku. K HTA SAS BOARD je dodáváno zcela originální DVD s více jak 100 různými hokejovými cviky. HTA SAS BOARD donutí každého hráče k přesnému provedení a získá tak správné návyky vedení kotouče, bez ohledu na věk hráče. V DVD získáte domácího trenéra, který Vám ukáže jak doma cvičit a zdokonalovat se. V kombinaci s HTA SAS BOARD nabízíme kompaktibilní nahrávací zařízení, slide board, či balance board. K deskám dodáváme taktéž golfové míčky, in-line puky, FLY pucky, lehké puky, HOCKEY STEP, MFT balanční desky. Cviky s těmito pomůckami taktéž obsahuje DVD.

Dlaždice HTA SAS BOARD jsou opatřeny spojovacími zámky, které pro svůj menší počet zajištují skutečně velmi jednoduchou a rychlou montáž i demontáž. Dlaždice můžeme lehkou montáží jednotlivých zapadajících a sestavovatelných zámků do sebe umístit na jakýkoliv pevný povrch jako je beton, dřevo, guma, dlažba, asfalt, keramické dlaždice, koberec či jiné povrchy. Plocha může být prakticky kdekoli, snáší i pojezd auta a proto např. i garáž může být ideálním řešením. Povrch je pružný a zdravotně nezávadný. Dlaždice jsou odolné vůči nárazu, otěru a námaze, ale odolávají jak vodě, tak vlhkosti a bežným rozpouštědlům. Plocha je po celém obvodu zakončena plynulým zakočením. Údržba je velice jednoduchá. Stickhandlingová plocha z plastových dlaždic je považována prakticky za bezúdržbovou.

Cena HTA SAS BOARD včetně DVD s více jak 100 cviky je 4490Kč.

28.06.2009 21:04:52
fanderlik
M I S T Ř I !!!!!!!
web: MaFan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one